Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is halálra idegesítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is halálra idegesítenek néha azok a párok akik közös képeket töltenek fel magukról FB-ra?

Figyelt kérdés

Főleg így Karácsony környékén zavaró, gondolom le se szarják hogy van olyan is aki kicsit egyedül érzi magát.

jóhogy nem már azt töltik fel a netre ahogy 69-es pózba nyomják...


Az ilyenek bejegyzéseit tiltom is, ha nem szoktam velük gyakran találkozni.


Vélemények? Titeket ez zavarni szokott?



2013. dec. 22. 19:29
1 2 3
 1/25 WheneverYouWant ***** válasza:
80%
egyáltalán nem zavar.. örülj az Ő boldogságuknak. Kicsit írigységet érzek szavaidban.
2013. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%
Savanyú a szőlő, kisanyám?
2013. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem zavar, sőt, örülök mások örömének.
2013. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%

Én is szoktam feltölteni a barátommal közös képet, erre van az oldal hogy megoszthassál dolgokat!

Szerintem te féltékeny vagy hogy nem tudsz összeszedni egy normális csajt!

2013. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

nagyon örülök :D ...

am nem vagyok reménytelen eset párkeresés terén, de akkor is felidegesítenek.

2013. dec. 22. 19:31
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
engem az zavar, mikor az egyik fél mereven a kamerába néz (még csak nem is leplezi, hogy nem egy elkapott boldog pillanat, hanem megrendezett), és süt az arcáról, hogy "idenézz, van pasim/csajom, boldog vagyok, nem vagyok egyedül, na ezt übereld". ez szánalmas. és nem vagyok irigy, nekem is van barátom, csak nem érzek kényszert arra, hogy mások képébe nyomjam a kapcsolatunkat. vannak közös fotóink, amiket az nézeget, akire tartozik: én és ő.
2013. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Nagyon zavar. Legszívesebben kißasznám az ablakon a gépet ilyenkor. Magamutogató senkiházi mind. Fejbe vágnám mindet egy szeneslapáttal és azt posztolnám ki. Ezek ezt érdemlik. A kutya se kíváncsi rájuk. Én se rakom ki, hogy milyet szartam.
2013. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
20%
Én sosem értettem miért jó az ha úgymond idegenek - akikkel még nem is beszéltem csak ismerősöm - képeket látnak rólam.
2013. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Marhára nem szokott érdekelni.
2013. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21%

Nem, mert én nem regisztráltam facebookra.

De amúgy sem zavarna, mert nekem nem fáj más emberek boldogsága :D

2013. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!