Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Varhatok meg valamit tolle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varhatok meg valamit tolle? Vagy ennyi volt?

Figyelt kérdés

Kint elek Angliaban lassan 5 eve. Tavaly karacsonykor egy 5 eves kapcsolatomnak lett vege. Csunya szakitas volt anyagi vesztesegel.

Kicsit meg orultem utana es csak a manak eltem. Bele futottam egy csunya buliba aminek koszonhetoen a munkamat is el veszitettem.

Nehezen talatam egy pincernoi munkat ami adig jo volt amig nem talatam mast. Kozben lett egy parkapcsolatom egy fiatalabb ferfivel. Nem sokaig tartot, nem jottunk ki. O miatta kerultem a mostani munka helyemre, hogy egy muszakban dolgozzunk.

A srac ment a munka maradt.

Az itteni fonokom udvarolgatott nekem, de en igazan eszre se vettem 4 honapig. Mikor el hivott vacsorazni vissza utasitottam, nem akartam munka helyi kapcsolatott. De ez eleg volt ahoz hogy eszre vegyem benne a ferfit.

Meg beszeltuk meg nezuk mi ez kozottunk. Agusztus vegen indult a kapcsolatunk. Boldog voltam vele, ugy ereztem vegre meg talaltam azt akire vartam, O lesz aferjem. Soha meg ilyet nem ereztem elotte. En hozza menni valakihez? Eleg gyorsan beszelt ossze koltozesrol, hazzasagrol. Picit furcsa volt, de vele nagyon akartam. Tudta is.

Oktoberben meg tudtam hogy terhes vagyok.. Nem akartam abortuszt. Azt mondta jo tarcsuk meg. Nicsen tobbet Te +En csak MI. Ketelyeim voltak hol akartam a babat hol nem, nem ereztem hogy melletem van. Mindig mondtam neki egyedul nekem itt nem megy, nincsen senkim es felek. En nem gyereket akarok hanem CSALADOT.

Mert van mar 2 gyereke 2 kulonbozo anyatol. Az egyik 16 Ot 3 eve nem latta, a masik 1 eves meg soha nem latta, nem is akarja. Azt mondta fel hogy ezt a babat is eltiltom tolle. Most ugy gondolom, hogy soha nem tennek ilyet se vele se massal.

1 honapja egy pici aprosagon ossze vessztunk, probaltam vele megbeszelni de nem igen lehetet. Azota meg valtozott minden. Nem jon, nem keres. Azt mondja nem tudja mit akar. Elotte minden nap ide jott, inen mentunk munkaba, joforman egyutt eltunk. Nem ertem mi tortent mert nem lehet vele beszelni. Azt tudom hogy a babat akarja, de igy hogy? Nagyon nehez egyutt dolgozni vele.

Amit meg tudni kell rola nem ereztem hogy be engedne az eletebe. Nem tudtam a privat szamat amire azt mondta nem hasznalja. Ez igaz is. Itt a telefonja nalam meg. Nem akart be mutatni az anyukajanak, nem tudom hol lakik. A facebookon se jelot vissza ismerosnek amire szinten azt mondta nem hasznalja es ez is igaz mert latom.

1 honapja miota meg valtozott nem vitte el a cuccait, ha "jon hogy el vigye" minden oyan mint elotte. Szeret es azt mondja nem akarja hogy vege legyen. O el megy a cuccai maradnak es megint eltunik napokra hogy meg egy sms-t se kapok. Valami nincsen rendben nala, tudom nagyon koran jott a baba. Nagy a nyomas rajta is, rajtam is. Kedden akartam beszelni vele es meg vartam, igazabo le razott hogy haza megy atoltozni es majd jon. Kesobb mikor hivott feler ertettem Ot es csunyan ossze vesztunk. Szerdara elveteltem. O is tudja. Az orvosok nem sok joval kecsegtettek a gyerek valalasal a kesobiekben mivel 35 eves vagyok es meg nincsen gyerekem.

Varhatok meg valamit tolle? vagy ennyi volt?



2013. dec. 22. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
tolle tolle a világ finomabb tőőőle
2013. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább próbálkozz egy magyartanárnál...
2013. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5 évig kint élni inglend, és felejteni mádzsár, vagy előtte sem tudni ragzani a finnugrot?


a kérdésre: szerinted mit várhatsz egy olyantól, akinek 2 gyereke van 2 anyától, és mindkettőre szarik, valamint téged is kizár az életéből? semmit.

2013. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz még tőle elvárni? Mit tett érted? Semmit! Azt h így szeretlek, úgy szeretlek az alapvető dolog! Egy ilyen férfire nem lehet támaszkodni, nem tudsz rá számítani! Már bocs, de elment az eszed ha ezek után is vissza fogadnád őt!
2013. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit írok,hogy : nagyon de nagyon hülye lehetsz, ha ezek után még vissza akarod fogadni. Labilis egy ember, sőt maga a kapcsolatotok is az volt( ha egyáltalán nevezhetjük annak).

Ne menj vissza hozzá!

2013. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nevelted volna fel a gyereket kint segítség nélkül, ha sehogy, akkor még szerencsés is vagy, hogy elment.

Ha ez a pasi neked ezek után kell, tényleg nem vagy normális. Ráadásul ezt a dumát is csak te veszed be, hogy tiltják tőle a gyerekeit, az igazság, hogy szarik rájuk, ahogy a tieddel is tette volna. Azért vetéltél el, mert az állandó bizonytalanság gyötört, érezted, hogy nem számíthatsz rá.

35 évesen azért ennél jobb emberismerő lehetnél!

2013. dec. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!