Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha van egy srác aki nagyon rendes szerelmes belétek de nagyon és ti nem éreznétek iránta szerelmet de jártok?

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek nem akarom megbántani
2013. dec. 22. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

őőő

szakíts vele?

2013. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hidd el sokkal rosszabbul fog neki esni hogy ha rájön hogy végig semmit nem éreztés
2013. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyen velem is volt..és az lett a vége hogy 1 hét után dobtam..és szerintem szakíts vele minél előbb hogy ne élje magát bele nagyon...
2013. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kíméletlenül tiporj a lelkébe és törd darabokra az álmait az önbizalmával és boldogságával együtt. Sajnos máshogy nem megy.
2013. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát exem ezt úgy oldotta meg, hogy került aztán 1 hónap után közölte, hogy vége. Szar volt. Ha megbeszéltük volna jobb lett volna. Úgyhogy őszintén közöld vele ugyan ezt, hidd el mindkettőtöknek jobb és könnyebb lesz így. Vagyis én ezt javaslom.
2013. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ! sokat segítettetek :)
2013. dec. 30. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:
velem is így történt. de időt adtam, és 2 3 hónap múlva már én is beleszerettem. időt kell adni !!! és elmondani neki, de úgyis neked mind1 már :DDD
2014. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!