Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm olyan ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm olyan ajándékot vett nekem, amiről a szüleimnek nem szabad tudnia. Mit csináljak, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Dohányzok, de a szüleim nem tudják. Erre a barátnőm vett nekem karácsonyra egy gravírozott cigisdobozt, pedig tudja hogy ha a szüleim megtudják, nagy baj lesz belőle. És gondolom meg fogják kérdezni hogy mit kaptam. Ti mit tennétek?


18F



2013. dec. 23. 01:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy. miért nem tudhatják a szüleid? vallásosak vagy mi?

mond azt hogy nem szeretted volna ha sokat költ rád, ezért barátnőd azt találta ki, hogy főz neked vacsorát, borozgattok kicsit, és szeretkeztek. :D esetleg egy szép ruci is volt rajta ami szintén az ajándékod része lehet.. bár ha a cigit nem tudhatják gondolom azt sem, hogy nemi életet éltek..

2013. dec. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
mondd hogy egy jó nagy szexek kaptál és dugd el a dobozt
2013. dec. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
úgy, ahogy mondod...
2013. dec. 23. 01:56
 4/29 WheneverYouWant ***** válasza:
76%
18 évesen elég gáz hogy titkolóznod kell... mond meg hogy cigizel és kész.Legyél kemény!!!
2013. dec. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nem erre voltam kiváncsi hogy mondjam e el, hogy cigizek..
2013. dec. 23. 01:59
 6/29 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak valamit, és mondd, hogy azt kaptad.
2013. dec. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
erre már én is gondoltam de akkor még költekeznék is meg én am is elég drága ajándékot vettem neki. és sztem meg is sértődne ezért.
2013. dec. 23. 02:02
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
ennyire csak nem lehet már bocsánat gyengeelméjű hogy felfogja nem tudhatnak róla a szüleid. amúgy meg tudja gondolom hogy szüleid nem tudnak róla...minek vett ilyet? szerintem mondjuk nem gondolt bele hogy szüleidnek be kell számolni mit kaptál... romantikus estét és kész.zárd le ennyivel. miért nem tudhatják a szülők most komolyan??
2013. dec. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy köszönöd szépen, gyönyörű ajándék, nagyon örülsz neki, de mivel a szüleid nem tudják, hogy cigizel, fel kell nekik mutatnod egy "álajándékot".

Mi lenne ha azt mondanád, hogy azt kaptad tőle, hogy befizetett egy 2 alkalmas thai masszázsra, vagy ilyesmi. Bármi aminek nem kell kézzelfoghatónak lennie, és akkor még költekezned sem kell.

2013. dec. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
magyarázd el a barátnődnek
2013. dec. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!