Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Csak rajz ne legyen,mert abban nem vagyok valami tehetséges.Legyen valami saját kezűleg készített inkább vagy valami más is lehet,csak ötletes legyen és tetszen a szüleimnek!15/L
2013. dec. 16. 08:33
 1/4 Youknowwho válasza:

Szia!

Kedves dolog az hogy a szüleidnek ajándékot szeretnél adni de ne felejtsd el hogy a szeretet ünnepe nem az anyagi dolgok miatt a szereteté :)

Ha tudod mit szeretnek csinálni együtt akár ha megengedhető szervezz egy közös családi programot esetleg valamelyik másik rokonod segítségével. Sok sikert és kellemes ünnepi készülődést!

2013. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudsz kicsit horgolni?


http://www.youtube.com/watch?v=9cq9ivY-FAw


Ha most nem, jövőre azért csinálhatsz ilyen sapkát.

2013. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok sajnos.Én valami olyasmire gondoltam,hogy például egy régebbi családképet összeszerkesztek egy nemrégivel és egy fényképtartóba beleteszem.A milyen?
2013. dec. 16. 20:23
 4/4 anonim válasza:
Jootlet v csaladi fotokkal tuzdelt falinaptar szamitogepen megszerkeztve ha ertesz hozza
2013. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!