Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok írjanak, akikkel történt ilyen már. Megbántátok, hogy otthagytátok a párotokat, mert nem volt szerelem, de később viszont megbántátok, mert nem találtatok senkit, aki úgy szeretett volna, mint az előző. Volt már ilyen veletek vagy hasonló?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 11:05
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
És rájöttetek, hogy hiba volt, hibát követtetek el?
2010. dec. 18. 11:06
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt beszéld meg a volt pároddal...

Velem előfordult, még most is tart...

Nagyon szeretem még mindig, de nem tudunk túljutni a múlton, mert folyton feszegeti, ahelyett, hogy megnyugodna...Ő is okozott szép számmal kellemetlenségeket nekem és én is neki, de nem tudjuk megbeszélni, mert elbeszélünk egymás mellett, mert nem érti meg, hogy nem mindig mindennek kell úgy történnie ahogyan azt Ő szeretné...De Ő most azt állítja, hogy nem szeret engem és megbánásnak még a jelét sem tanúsítja...

A baj az, hogy számodra nem volt "szerelem" és nem találsz olyat aki úgy szeretne, mint Ő! Most akkor Te arra vágysz, hogy szeressenek, vagy arra, hogy szeressétek egymást...A szerelem csak egy érzés...Sokkal többet ér a szeretet, amit egymás iránt érez két ember...

2010. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ezt mondd a volt barátomnak: De sajnos nem volt soha szerelmes belém, előttem hosszú ideig volt egyedül, aztán felépítettem a lelki világát, de később rájött, hogy nem szerelmes, és vágyik a lángolásra.
2010. dec. 18. 11:25
 4/28 anonim ***** válasza:
Mindig ez volt
2010. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Utolsónak: hogy érted, hogy mindig ez volt?
2010. dec. 18. 12:08
 6/28 A kérdező kommentje:
Veled mindig ez volt?
2010. dec. 18. 12:08
 7/28 anonim ***** válasza:
Hát, úgy értem, hogy minden nőnél ez volt. Sajnos...Nem tehetek róla.
2010. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Úgy érezted, nem vagy szerelmes, szakítottál, és utána megbántad? Miér?
2010. dec. 18. 12:12
 9/28 A kérdező kommentje:
miért?
2010. dec. 18. 12:13
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudok erre válaszolni, a csajokkal is baj volt, meg én is elég nyers tudok lenni néha.
2010. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!