Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha egy férfinek szőrös a kézfeje is?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék a válaszra. Amúgy 100%-osan ápolt, rendezett srác vagyok, 18 éves. Magasabb (180cm), izmos, jóképűnek mondott. Kicsit zavar a szőr dolog, mert legutóbb visszahallottam hogy egy csaj ezzel szivatott a hátam mögött a többi előtt. Leborotválni nem akarnám, mert akkor csak mégjobban megerősödik. Amúgy mindenhol szőrös vagyok (hónaljamat és intim területet borotválom), nem vagyok egy csiga alkat.

2013. dec. 23. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
férfiNAK
2013. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem zavaró.
2013. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy férfi velejárója, miért zavarna?
2013. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ööööö... nem kell kislányok és ribik véleményével foglalkozni. Egy értelmes nő tisztában van azzal, hogy a férfiaknak általában szőrös a kézfejük, sőt az egész testük, és nem fogja elvárni, hogy legyantáztasd magad tetőtől-talpig,sőt...


Komolyan, kiégek néha azon, hogy milyen emberek élnek a világon.

2013. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"férfiNAK"


FérfiNEK vagy FérfiNAK! Mindkettő változat nyelvtanilag helyes.

2013. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan férfi akinek nincs szőr a kézfején? :O
2013. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna. A legtöbb pasinak tényleg mindene szőrös, ez a "természetes".


18/L

2013. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
még némelyik lánynak is van egy kicsi, ne foglalkozz ilyen szánalmas luvnyákkal
2013. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Így látatlanban elég nehéz megmondani, de engem pl kifejezetten izgat, ha egy pasinak szép az alkarja és ízlésesen szőrös. Ez betegen hangzik? :-D

Nem raknál fel egy képet a kézfejedről? Úgy mégis könnyebb megmondani.

18l

2013. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Akkor tényleg nem gáz. A suliban a többi srác mind ilyen meztelencsiga (sok csak direkt szőrteleníti magát hogy annak tűnjön).


Nagyon felidegesített hogy ezzel cikiz az a csaj és nem mertem megkérdezni a többi csaj ismerősömet. Amúgy azt mondja hogy manapság elvárás egy férfitól hogy szőrtelen legyen, mert a szőr nem higiénikus és gusztustalan is. Meg hogy ő soha nem érne hozzá egy olyan "Jetihez" mint én, mert ha simogatna, elakadna a szőrben a keze, nem csúszna olyan szépen mint egy borotváltan. Állítólag a többi csaj is egyetértett vele, egy kivétellel (aki mesélte nekem)


Utolsó: képet nem küldenék, az olyan perverz :D

2013. dec. 23. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!