Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ttiteket zavarna ez a viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ttiteket zavarna ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
A barátom bátyja meg annak a lánya(20éves) nagyon lenézően viselkednek vlem. Hozzám se szólnak, feltolják a fejüket amikor meglátnak...gondolom azért,mert csak érettségim,meg szakmám van,a csaj meg jogra jár,meg elég pénzesek. Nekem ez olyan rosszul esik! Mit tegyek? Családi kajákon is olyan kellemetlen, múltkor is beszólt nekem,hogy az én gyógymasszőr szakmám milyen gusztustalan,hogy bírom csinálni......23 éves lány

2013. dec. 11. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én biza kerülném. Énrám ne fintorogjon senki, mert akkor benyomom az orrát.


29/N

2013. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noydra ***** válasza:

Le kell szarni a bunkó parasztokat. Kész.

Ha meg jó a szókincsed, oltsd vissza, majd megremeg a nagyképűsége.

2013. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy így sincs önbizalmam, és ilyenkor nem tudok mit visszaszólni,és ha hazaértünk sírva fakadok...:(
2013. dec. 11. 11:31
 4/14 A kérdező kommentje:
Már ott tartok,hogy kerülöm őket,ahol csak tudom,meg rettegek velük találkozni...gyomoridegem van tőlük...most lesz majd az esküvőm és előre félek,mert ők is ott lesznek...
2013. dec. 11. 11:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos ebből is látszik, hogy a diploma tudást ad, de intelligenciát nem.

Totál unintelligensek, ezzel nem tudsz semmit kezdeni, egyszerűen droidok és kész.

2013. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noydra ***** válasza:
Akkor szólj a barátodnak. Ha nem tud rájuk szólni, kénytelen vagy elviselni őket...
2013. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát nézd, nehéz helyzet, ha ilyen kis érzékeny vagy, akkor sokat nem tudsz tenni, csak pityereghetsz és folyton csak megkeserítik majd az életed. inkább ilyesmiket kéne tenned, hogy ha rádnéz akkor megkérdezni tőle hogy mit nézel te gyökér, vagy hogynézel ki takonyarcú, debüdös vagy, vagy csak ránézni és rögögni mint egy disznó, vagy kérdezni tőle hogy mivan ork vagy, meg hasonlókat. lényeg hogy az esküvőd előtt vessz velük össze olyan szinten, hogy ne akarjanak elmenni rá, mert esküvő csak egyszer van, és azt is szétizélik neked majd.
2013. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zotanbro ***** válasza:
nezd levegonek oket ha nem valtoztatnak.
2013. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg a barátod dolga ilyenkor nem kicsit rájuk piritani.

Az én feleségemnek a saját apám egyszer szólt be, és durván összevesztem vele ott helyben.

2013. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos bunkók mindig vannak.
2013. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!