Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhinnétek a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek a párotoknak, hogy végleg megváltozott?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy régen, még a megismerkedésünk után az első 1-2 hónapban a szexuális együttléteinket teregette ki a barátainak (nem épp magasztaló stílusban), azt is mondogatta nekik, hogy fél, hogy nem tud majd levakarni engem és akkor még nem csak én voltam az egyedüli partnere. Most már 2 éve együtt vagyunk, meg is beszéltük, illetve ő is elmondta, hogy ő régen úgy állt ehhez a kapcsolathoz, hogy majd valami lesz belőle, komoly szándékok nélkül, nem hitte volna, hogy így meg fog szeretni. Néha azt is mondogatja, hogy egyszer úgyis én leszek a felesége. Ti elhinnétek, hogy tényleg ennyire megváltozott a véleménye, az érzései? Én nem tudom elfelejteni azt, hogy ilyeneket mondott rólam anno.
2013. dec. 24. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha azóta mégis vele vagy,akkor csak túlléptél már rajta.
2013. dec. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha bebizonyította eddig a kapcsolatban, akkor igen. Bár nem esne túl jól, azt is megvallom.
2013. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Megváltozni nem lehet jellemben, de ez nem is jellembeli változás szerintem. Az viszont hogy az elején másképpen állt a kapcsolathoz szerintem teljesen normális, aki megégeti magát az utána nem éli bele magát olyanba amiről nem tudja hogy mi lesz mondjuk 2 hónap múlva. Ez s 2 hónap már bőven eltelt, úgyhogy elég hihető hogy jobban megismert és máshogy áll hozzád, megbízhatónak tart téged.
2013. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jellemben is lehet változni, ha az ember valóban akar. De ez tényleg nem jellembeli változás, egyszerűen pozitívan csalódott benned. Örülj neki :)
2013. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyeneket mondott rólad, te ezt tudod is, plusz más is volt rajtad kívül, akkor te tényleg levakarhatatlan vagy, ezért nincs miért haragudnod, igaznak bizonyult minden, amit mondott.
2013. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"... aki megégeti magát az utána nem éli bele magát olyanba amiről nem tudja hogy mi lesz mondjuk 2 hónap múlva..."


Ez bizony így van, jól látod, #3-as. Annak ellenére, hogy mindenki lepontozta a hozzászólásod, én adtam rá egy zöld kézjelzést.

2013. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"... aki megégeti magát az utána nem éli bele magát olyanba amiről nem tudja hogy mi lesz mondjuk 2 hónap múlva..."


Aki nem tudta még túltenni magát a régi csalódásain, ne akarjon kapcsolatba kezdeni, jobban mondva, ne áltasson mást. Egy másik embert büntetni azokért a sérelmekért, amiket nem ő okozott, az egyik legundorítóbb dolog. Kérdező, én abszolút megértem, hogy nehéz megemésztened ezt, akármennyi ideje történt. Sajnos nincs rá garancia, hogy sikerülni fog, még ha szeretnéd is. Hasonló cipőben járok, pedig azóta igyekszik a párom. Azonban rosszabb napjaimon eszembe jut...

2013. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os végre valaki aki túljutott a második osztályos szövegértelmezési feladaton. Aki utána nyilatkozott, annak írom hogy, ne haragudj, nem vagyok gyógypedagógus hogy értelmezzem neked az írásomat.
2013. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, csak simán egy önző alak lehetsz, aki elvárja, hogy az egész világ az ő fájdalmához alkalmazkodjon. Ismerem a fajtádat.
2013. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, még kivagyi is...:)
2013. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!