Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a véleménye a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a megcsalásról?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fúj
2013. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elég undorító dolog így elárulni azt az embert akit elméletileg szeretsz..
2013. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem kultiválom. Talán csak 1-2 speciális esetben
2013. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A legundorítóbb dolog egy kapcsolatban. Csak gerinctelen férgek képesek rá.
2013. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fájdalmas élmény. Nem ajánlom senkinek.
2013. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Undorító dolognak tartom,amire nincs bocsánat!
2013. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

sajnos én is átéltem már!!

köszönöm a válaszokat :)

2013. dec. 24. 15:46
 8/14 anonim válasza:
undorító dolog
2013. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ha alakiel járok, akkor azt a valakit szeretem, és akkor nem csalom meg, ha szükségesnek érzem a megcsalást/meg tudom csalni, akkor nem szeretem, következésképpen nem járok vele, ebből eredően nincs megcsalás.

azt sose tudtam megérteni, egyes emberek hogyan lehetnek képesek megcsalni a párjukat. akit elméletileg szeretnek. ha gond van, meg lehet beszélni és megoldani, ha nem lehet ezek közül egyiket se, akkor szakítani és kész. nincs szükség hazudozásra és titkolózásra egy kapcsolatban, mert ha igen, az már nem is kapcsolat.


akkor tudnám elképzelni, hogy megcsaljam a párom, ha netalán egy maffiafőnök elrabolná, és azt mondaná, megöli, ha nem fekszem le vele (mármint a főnökkel). szóval ha a barátom élete múlna rajta, akkor megtenném. semmilyen más esetben képtelen lennék rá.

ugyanebből kiindulva, aki engem megcsal (erre már volt példa), és megtudom, hogy megcsalt, olyan szinten kiábrándulok belőle, hogy semmi fájdalomba se kerül a szakítás (amire azonnal sort is kerítek, természetesen). megbocsáthatatlan vétek, a másik ember, beléd vetett bizalmának elárulása. undorító dolog. és az alkohol/drog nem kifogás. az erőszak esetleg, de egy férfit megerőszakolni tehetség kell.

2013. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha megcsal, akkor:

Vagy nem szeretett

Vagy nem volt egyenes nem merte elmondani h gondok vannak

Vagy szimplán egy aljas ember volt.

2013. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!