Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele?

Figyelt kérdés
A párommal távkapcsolatban vagyunk, én külföldön dolgozom, 2-3 havonta találkozunk, mindez így lesz még kb. fél vagy egy éven át. Tiszta szívből szeretem őt, vele akarom leélni az életem. Összebarátkoztam egy sráccal a munkahelyemről, hasonló az érdeklődési körünk, jókat beszélgetünk. Visszafogott, normális, nem nyomul, úgy érzem, hogy ő is barátként tekint rám. Ma viszont megkérdezte, hogy vasárnap lenne-e kedvem beülni vele valahova. Nem tudom helyes lenne-e igent mondanom. Ti mit tennétek?
2013. dec. 24. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele. Amúgy ebből egyértelműen az lesz, hogy elkezdesz vonzódni a pasi iránt, és majd jön a rinya.
2013. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele semmiképp!
2013. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Tiszta szívből szeretem őt, vele akarom leélni az életem"


Most akkor mi a kérdés?

2013. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem helyes.
2013. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És még mindig itt tartassz... látom nagyon találkozni akarsz vele... Akkor miért teszed fel a kérdést? Csinálj amit akarsz.... de úgy is feltörnek benned a szexuális vágyak 3 hónap alatt... aztán majd sírhatsz....
2013. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem találkozom vele, lemondtam.
2013. dec. 26. 12:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindössze azért merült fel bennem, hogy találkozzunk, mert egyáltalán nem tetszik, és tudom, hogy én is közömbös vagyok a számára. De átgondoltam, és eldöntöttem.. köszi a válaszaitokat!
2013. dec. 26. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!