Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más tetszik neki elvileg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más tetszik neki elvileg. Találkozzak ennek ellenére vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,és nagyon tetszik. Kétszer találkoztunk,de nem volt csók,csak jól elbeszélgettünk órákig mindenről. Nem keresett azóta,ő azt várja,hogy őt keressék.. Nos az első találkozó után kérdezte nem e találkozunk? Igent mondtam,de nem jött össze aznap a találkozó mert rokonokhoz kellet mennie,utána én hívtam el.De megtudtam,hogy neki másik lány tetszik,de a leírás nem illik rám... Nekem így rossz találkozni vele,hogy őt más érdekli... Hagyjam a francba?:/
2013. máj. 28. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne? Még lehet, hogy megtetszel neki. Honnan tudod, hogy ő azt várja, hogy őt keressék? Férfiember keresi a nőt, nem kéreti magát.
2013. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert mondta, és osztálytársam is aki ismeri több éve az is mondta,hogy tényleg ő ilyen..
2013. máj. 28. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
dobd (szerintem)
2013. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem járok vele XD
2013. máj. 28. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Találkozhattok, még az is lehet, hogy megtetszel neki. De azt tanácsolom, ne reménykedj túlzottan, inkább haverként/barátként kezeld, akkor nem fogsz akkorát koppanni.
2013. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!