Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mi tévő legyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mi tévő legyek. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már elég régóta flörtölgetünk, nagyon megkedveltem, és egy kicsit kötődöm is hozzá, viszont a srác stílusa bunkó, de tud nagyon aranyos is lenni. Emellett betegesen féltékeny, teszem fel, hozzászól egy fiú a képemhez, és ebből az következik szerinte, hogy engem más fiú érdekel. Ilyenkor képes rá, hogy akár egésznap nem is beszélünk. Nagyon makacs a srác, viszont elveszíteni nem akarom. Szoktunk találkozni, de ha esetleg felhozom neki mostanában hogy találkozzunk, mindig akad valami kifogás. Viszont én is elég makacs típus vagyok, de nekem nem a büszkeségem áll az első helyen! Neki viszont igen, s néha úgy érzem, hogy úgymond csak egy vagyok neki a sok közül. Van, hogy esténként csak úgy berág valamin, és Isten se tudja min, elmondani viszont nem mondja el, hogy esetleg kúltúr ember módjára megbeszéljük, inkább "durcizik." Amikor nem beszélünk, akkor hiányzik. Mit írhatnék neki? Tisztában vagyok vele, hogy általában ez egy fiú dolga, de mint említettem hihetetlenül makacs.

2013. dec. 25. 12:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és fiúk, örülnétek annak, hogy miután összevesztek egy lánnyal, ő keres titeket?
2013. dec. 25. 12:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit tennék? Hagynám a nagy büdös fenébe.

Az ember azért érdeklődik valaki iránt, mert jól érzi magát vele, boldog vele stb.

Te boldog vagy ezzel az idiótával? Akivel egy hullámhosszon vagytok, azt nem így jellemzed, hogy: "tud kedves is lenni, de inkább b*nkó"

Pazarolod a saját idődet. Ez nem büszkeség kérdése, hanem el kell döntened, hogy szereted, ha folytona földbe döngölnerk, megaláznak és utána még neked kell pitizned a megbocsájátrásért, vagy egyenrangú félként kezelnek, érdkelődnek a problémáis után és segítenek a megoldásukban.

2013. dec. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó, a sok hiba most tényleg nem miattam van, hanem vacakol a Bluetooth-os billentyűzet, bocsánat :D
2013. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond, és köszönöm az értelmes választ! Igazság szerint én is úgy érzem, hogy néha megaláz, de nem tudom éreztetek már-e olyat valaki iránt, hogy tudod hogy kaphatnál olyat, aki teljes mértékig megbecsülne, viszont neked mégis ő kell? Pont ő. Őszintén szólva sok más értelmesebb fiú összetenné a két kezét értem, sajnos nem nehéz észre venni! Viszont úgy érzem más nem kellene. Sajnos.
2013. dec. 25. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor te döntöttél, marad a földbe döngölés :) Számomra ez elképzelhetetlen, hogy valakit annak ellenére szeressek, hogy világosan látom: uralkodni akar rajtam, nem hagy élni, mindig nekem kell engednem, stb.

De akkor egy szót se többet, és ezt komolyan mondom! Ha bánt, akkor tűrd szó nélkül, sőt mosolyogva. Csinálj mindent úgy, ahogyan ő akarja, és egy panaszos szó se hagyja el a szádat. Mert TE válaszottad.


Más kérdés, hogy szerintem nagyon fiatal lehetsz, szóval remélhetőleg kinövöd ezt a "nekem mégis ő kell" butaságot. Addig viszont ne nyávogj majd...

2013. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!