Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hagyjam rá, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IvEr kérdése:

Szerintetek hagyjam rá, vagy beszéljek vele?

Figyelt kérdés
van egy fiu akivel szakitottunk es ossze vesztunk..az igazsag az,megorobaltunk maradni baratok de ez nagyon nem ment..odaig fajultunk,hogy meg akar verettetni par haverjaval...mondtam neki majd megbeszeljuk suliba h miert ilyen nagy a szaja..es azon gondolkoztam,hogy szerintetek beszeljek egy fiu baratommal hogy beszelgessen el vele,vagy szimplan nezzem levegonek,mert ez meg nagyobb zurt kavarna? mert ha levegonek nezem,ugyis odajon tehat minden fele keppen beszelunk...mellesleg letiltott facebookrol.szerintetek?:D 15/L

2013. dec. 25. 17:08
1 2
 1/11 kendrazoltan ***** válasza:
Nem semmi, de a facebookos tiltás az már túlzás....pffffffffh
2013. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek.
2013. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igazi kis tirpák lesz. Még arra sem képes, hogy saját maga verje meg a voltbarátnőjét. :D
2013. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

befenyítsem a srácot?

16/f

2013. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sztem az durvabb,hogy meg akar verettetni egy lanyt,de szemtol szembe semmit nem mer szolni :)
2013. dec. 25. 17:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez egy bunkó macsó

Hagyd a fenébe

2013. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mindenképpen jó lenne, ha sikerülne megbeszélni a problémát, viszont nem biztos, hogy jó ötlet másokat is belekeverni. Ez a kettőtök dolga. Az meg milyen már, hogy a haverjaival akar megverettetni! Micsoda egy bunkó paraszt! Nem tanulta még meg, hogy nem illik lányokat bántani?
2013. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tényleg nagyon szívesen befenyítem

16/f

2013. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem kell fenyiteni.tehat akkor szerintetek sem kellene most meg bele vonni masokat a dologba? inkabb beszeljem meg vele,es ha nem ugy beszel,vagy nem ugy all a dolgokhoz johetnek a fiu barataim?:D
2013. dec. 25. 17:24
 10/11 anonim válasza:
Igen, viszont én utána sem hívnám a helyedben a fiúbarátaidat. Nem hiszem, hogy túl jó vége lenne, ha egymásnakmennének. Ha nem sikerül megoldani a dolgokat és már nem fontos annyira számodra, akkor legyél vele közömbös.
2013. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!