Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te megtennéd ezt egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megtennéd ezt egy olyan emberrel akit nagyon szerettél és még talán most is?

Figyelt kérdés
Hozzàjàrulnàl egy leleplező ( botrány) írásról róla. ( 6 évig voltam vele. Kifosztott teljesen érzelmileg és a végén anyagilag is....)

2013. dec. 25. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Meg!!! Érzelmileg,anyagilag kihasznált! Csak a saját mocskát lepleznéd le,nem a kocsiját karistolnád össze,vagy személyes sérülést okoznál neki bosszúból! Nem ugyan az! Szóval,még egyszer mondom: megtenném!
2013. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is megtenném. De a bosszú hideg fejjel jó...
2013. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A bosszunak semmi értelme,csak magadat járatnád le, mert lehet õt lehet nem is érdekelné, hogy mit tett veled annak idején!
2013. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem!


Te is sérülni fogsz benne!!!


EZt csak akkor lehet, ha kívülről, teljesen hideg fejjel csinálod végig, viszont akkor már nem lesz benned vágy arra, hogy megtedd.

2013. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Érdekelné őt ez az írás. Aki megkeresett ezzel a lehetőséggel szeretné a volt párom korrupciós, csalás munka ügyeit is felgöngyölíteni .....
2013. dec. 25. 19:09
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nézd. 6 évig "fosztogatott" érzelmileg és a végén anyagilag is. Ebben te is nyakig benne voltál, mert 6 évig birkán tűrtél és még anyagilag is hagytad magad megkopasztani a végén. Nem teregetném ki, hiszen ezt egy kicsit a saját szégyenemnek is érezném.
2013. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az én szégyenem is de én hittem neki. Ráadásul nem szeretném hogy folytassa ezt..... Meg úgy érzem hogy nekem ez felszabadúlás lenne.
2013. dec. 25. 19:12
 8/17 anonim ***** válasza:
És ezek után még szereted??
2013. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Már nem úgy szeretem nyilván de vannak még ezek után is érzelmeim... Ezt nehéz lenne el magyarázni. Szóval ezzel az írással mivel bizonyítékaim is vannak teljesen kicsinálnám őt.....
2013. dec. 25. 19:53
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN háhhhááh szenvedjen csak

azért a sztorit gondolod leirhatod privétban mert érdekelne :$

2013. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!