Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem egy családos...

Összejöttem egy családos emberrel és hiába tudom, hogy közte és a felesége között már rég nincs semmi, mégis zavar, hogy nős. Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés

A felesége nem akar válni és azzal fenyegetőzik, hogy ha mégis elválik tőle, akkor hazaköltözik külföldre és többet nem, vagy csak nagyon körülményesen láthatja a gyerekeket. Megteheti ezt? Nincs rá valami mód, hogy legalább a láthatás biztosítva legyen?

Mi is szeretnénk gyerekeket és együtt képzeljük el a jövőnket, de a felesége mindent tönkretesz.


2013. szept. 18. 08:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
a férj engedélye nélkül ki se viheti az országból a gyerekeket és ha nem biztosítja a láthatást, akkor a bírósággal is lehet fenyegetni. én legalábbis így tudom. a gyámhatóságon többet tudnának mondani.
2013. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudom mit lehet tenni ilyenkor .Hál Istennek sosem volt ilyenben részem. Viszont arra kíváncsi lennék,hogy miért ? Miért családos ember kellett ,és ha tudtad,hogy az miért mentél bele ? Ez még csak a kezdet ... lesznek még bonyodalmak .
2013. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

Még nem vált el és máris veled akar közös gyerekeket? Hány éves vagy, királylány? :)

Amúgy megteheti a felesége, hogy hazaköltözik, mivel ottani állampolgár is, gondolom...

(Amúgy meg nem értem az olyan nőket, akik még ragaszkodnak egy olyan pasihoz, aki nem szereti őket...viszont az olyanokat sem, mint te, akik ilyen tipikus vesztesekkel kezdenek( Csinál egy-két gyereket, majd simán lelép)Gondolod, te majd megváltoztatod...Na persze. Lesz nálad is csinosabb, szebb, fiatalabb...)

2013. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 AeonFLUX ***** válasza:
93%

Hát szerintem te vagy útban a történetben és nem a feleség, szóval ne háborogj. A pasi meg nem fog elválni, az meg duma, hogy rég nincs semmi köztük.

Inkább egyedülálló fiúcskákkal tervezz jövőt, ne házas tenyészbikákkal.

2013. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem kellett volna belemenned, amíg nem tiszta, azaz nem vált el és a feleség nem ül el a se**én.
2013. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a feleség nem lehet ilyen ostoba hogy így tartsa maga mellett!


Szerintem a férfi hazudik, így akar időt nyerni azért hogy vele maradj!

2013. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Ebből sem lesz válás, de ha mégis, akkor is kicsi a valószínűsége, hogy elvesz.


Szerinted hány nős pasi mondja azt, hogy nem akarok elválni, eszemben sincs, de azért néha veled is jó.

2013. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Édes vagy.. te ezt a blőd baromságot tényleg benyelted? Most a feleség, jövőre az lesz a baj,nhogy pont sulit kezd/iskolát vált a gyerek, két év múlva gondjai lesznek a munkahelyén... de meg is érdemled a sorsod, elvégre magadnak alakítottad így. Mérget vehetsz rá, hogy a feleségével átlagosan jól élnek, esténként, miután lefektették a gyerekeket ők is lefekszenek.. te meg arra vagy, hogy két nő közt, akik elhiszik a hazugságait (túlórázom-válófélben vagok) királynak érezhesse magát..
2013. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Világos, mint a nap a pasidnak esze ágában sincs elválni, neki pont jó ez a helyzet így, amíg nem talál jobbat jó leszel neki te is! Ha annyira zevar, hogy nős miért kezdtél vele? A
2013. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Folyt.

Akkor is nős volt, akkor miben volt más? Nagyon naiv vagy!

Amúgy meg nem lehet a gyereket kivinni külföldre ha a másik szülő nem járul hozzá!

2013. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!