Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S Mit csináljak? /többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Mit csináljak? /többi lent/

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliba aki nagyon-nagyon helyes.Ősztől minden nap odajött megölelt és köszönt amikor nem jött oda vagy nem ölelet meg hiányzott.Élőben sokkal jobban tudunk beszélni, facebookon meg van hogy írok neki egy csomót ő mg ír rá két szót vagy egy b*zi smiley-t.Ez elég idegesítő már.A múlt héten este elhívott a focipályára beszélgettünk és mondta hogy ott ahol ő lakik nincs egy olyan lány akivel járna és itt ahol én lakom van pár.Elkezdte sorolni nekem meg leesett az állam hogy milyen ri**ncokat sorol.Hazaakartam indulni amikor megcsókolt.Jól esett meg minden de nemtudom hogy helyes volt-e.Azóta ez jár a fejembe.Kérdeztem egyszer tőle facebookon hogy most járunk-e és azt mondta dehogyis.Most mit kezdjek vele? Mit akar tőlem valamit vagy csak játszik velem? Légyszíves segítsetek! Előre is köszönöm! :)


14/L


2013. dec. 25. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
de aranyos a tinilove... ő még erre nem áll kész,ő nem kapcsolatot akar, hanem csak kipróbálni dolgokat.. meg bandázni.. te meg kapcsolatot gondolom...
2013. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám hogy csak játék volt.
2013. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak vagy neki valaki akivel időnként dumál és smacizik.


Ha komolyabbat akarsz akkor keress mást.

2013. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!:)
2013. dec. 25. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Sorold fel Te is neki az összes jó srácot a környéken

És figyeld a reakcióját

2013. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. dec. 26. 17:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!