Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyakran alszotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran alszotok együtt?

Figyelt kérdés

Párom 22 éves, én 21(én vagyok a lány), 3 éves kapcsolat. Nálunk elég bajosan tudunk itt aludni, egy idősebb és két kisebb testvérem van, úgyhogy sokan vagyunk kis helyen. Mikor nővérem nincs itthon, tudunk a közös szobánkban aludni, de ez borzasztó ritka, már vagy fél éve volt az utolsó ilyen.

Ő csak a szüleivel lakik együtt egy viszonylag nagyobb házban, mégsem aludhattam ott náluk sosem. Egy idő után elkezdtem furcsállni, meg persze elkezdtek hiányozni az együtt alvások, és rákérdeztem, de elterelte a témát. Azóta folyton keresi a kifogásokat, legutóbb azt mondta, hogy az neki túl furcsa lenne... rengeteget vitatkozok vele emiatt, egyszerűen nem bírom felfogni.

A kérdéseim a következőek lennének: normális dolog, hogy ennyire akarom ezt, vagy csak túllihegem(nyugodtan leíratjátok, ha ez a helyzet)? Ti hányszor alszotok együtt mondjuk egy héten, és kinél? Szeretitek? Nem egyszer előfordult, hogy későig náluk voltam, ő meg ahelyett, hogy ott marasztalt volna, felültetett a következő buszra, hogy még hazaérjek éjfél előtt - ez normális dolog...? :)

Köszi a válaszokat előre is. Na meg persze boldog karácsonyt. ^^



2013. dec. 25. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden nap, együtt élünk saját lakásban, 20F 19L
2013. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
együtt élünk így mindig mikor nem dolgozik a párom
2013. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na az szuper lehet. És akik nem élnek együtt, náluk ez hogy megy?
2013. dec. 25. 22:07
 4/13 anonim ***** válasza:

Milyen a kapcsolatod a fiú szüleivel?

Lehet miattuk nem akarja a fiú, hogy ott aludj, ők neheztelnének rá emiatt, bár nem tudom, miért lehetne ez.

Ülj le vele erről beszélni, húszon felül már nem vagytok felelőtlen kisgyerekek, akik nem alhatnának együtt...

Ha meg csak egymáshoz bújva szeretnétek aludni, akkor aludjon ott gyakrabban nálatok, nem a legkényelmesebb megoldás, de több mint a semmi. :)

2013. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
ne tereljen, hanem mondja meg egyértelműen h náluk miért nem lehet bubukálni
2013. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hole Hunter ***** válasza:

Én szülőként sem értem a dolgot.

A fiam 20, a barátnője 18 éves...akkor alszanak itt, amikor csak kedvük tartja. Örülök, ha itt vannak velünk.

2013. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem gyakran, néha ott vagyok pár napot a barátomnál ha épp szabad a lakás és akkor. Szerintem teljesen feleslegesen problémázol ezen... És megértem a barátod, nekem is fura lenne úgy, hogy otthon vannak a szülők is. Jobb úgy, amikor csak ketten vagyunk.
2013. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs nagy kapcsolatom egyik szülőjével sem, eléggé maguknak való emberek. Próbálok a kedvükben járni, udvarias vagyok, de egyszerűen elérhetetlenek, a párom bevallása szerint is. Pedig én aztán tényleg nem zavarom ott a légkört, már-már láthatatlan vagyok, főleg azért is, mert így is viselkednek velem. Szóval igazatok lehet, ez is biztos benne van... de mit csináljak? Nekem hiányzik a párkapcsolatnak ez a része.
2013. dec. 25. 22:18
 9/13 anonim ***** válasza:

3 éve vagytok együtt... Én 16 éves vagyok, a párom 18, és 15 hónapja vagyunk együtt. Amikor csak lehet, egy héten legalább egy alkalommal alszunk együtt, legtöbbször nála (nagy ház, saját szoba, zárható ajtó, ott van a kocsi, stb), de nálunk is aludhatunk bármikor, mert anyámnak is van egy lakása, meg az élettársának is, és most nála lakunk, így a másik lakás üresen áll, bármikor mehetünk oda is.

A párom meg ha úgy találja hogy nem érek haza időben, inkább mondja hogy aludjak nála, majd reggel hazavisz ebéd után (körülbelül egy óra távolságra lakunk egymástól, de ha este 7 óra körül vagyunk, nem szívesen enged haza :))

2013. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Az mindegy, hogy normális-e vagy sem, a lényeg, hogy neked mik az igényeid.


Ha neked arra van igényed, hogy sokkal többször keljetek fel reggel egymás mellett, akkor nyomatékosítsd, lehet, hogy Rambo aztán megszokta a magányt, van aki még 50 évesen is a szüleinél rostokol a kis elefántcsonttornyában.

2013. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!