Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy az én lakásomban csak ülve pisilhet? Tönkretehet ez egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 22:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
De akkor ne csodálkozz, ha ő meg otthon felszerel egy piszoárt, és csak azt használhatod. Miért nem lehet mindenkinek mindenhol úgy, ahogy neki tetszik? Ha mellélő, akkor azért vond felelősségre, ne azért, mert állva csinálja.
2013. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mert lennék hülye? Utálom ha pisis a WC-csésze és környéke. Tapasztalatból mondom, mert én is fiú vagyok (ez most mellékes), és én is ülve végzem.
2013. dec. 25. 22:26
 13/22 anonim ***** válasza:
Dehogyis, csak add elő lazán. Én srác vagyok, de itthon én is ülve csinálom. És nem azért, mert nem tudok célozni, hanem egyszerűen felverődik. Ennyi :D
2013. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
31%
Ha te ülve végzed, akkor fiú létedre sztem te vagy a lány. Döntsétek el, h ki melyik nemet képviseli, ki h vizel, mert ebből viták alakulhatnak ki, és meleg helyzetek... hehe.
2013. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Mindketten fiúk vagyunk és azt szeretném, hogy a lakásomban mindketten ülve vizelnénk.
2013. dec. 25. 22:28
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd meg, hogy ha állva csinálja, akkor is kifröccsen, ha egyébként belecéloz, és nem szívesen mosod a rászáradt pisit a csempéről.
2013. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A saját házamban én is ülve végzem. Persze nem azért, mert nem tudok célozni, hanem mert fröccsen/verődik, és ezt rohadtul utálom takarítani, és persze a feleségemtől sem várom el...


Amúgy mindenkire, aki jön hozzánk vonatkozik ez a szabály, ha valakinek nem tetszik, akár haza is viheti. Egyébként az ülőke alján van egy szép nagy figyelmeztető felirat, ha valaki fölhajtja, látja.

2013. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy állva is vizelhet, de akkor is legyen férfi, ha fel kell takarítani a körbepisált WC-t.
2013. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 tanárúrkérem válasza:
0%
Ti mind a ketten pasik vagytok??? Akkor mit kerestek egymás lakásában? Takarodjatok kocsmába, ez nem játék!
2013. dec. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
36%
homár
2014. jan. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!