Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én szeretek előre tervezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szeretek előre tervezni, de a páromat megijeszti, ha nagyon előre tervezek, akkor ezt hogy lehet megoldani? Vagy ez tönkretehet egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt, 21/l és 24/f.

És én szeretem előre eltervezni a dolgokat. Persze nem ilyenről hogy házasság meg gyerekek én se beszélek, az még nekem is ijesztő lenne, de néha van, hogy valami programról hallok amire akarok menni, de csak egy-másfél év múlva lesz, és megkérdezem, hogy őt érdekelné-e, akarna-e jönni. De az a baj, hogy igazából nem tudom, hogy mennyi idő ijeszti meg, meg van, hogy ezt elfelejtem, és így akaratlanul is felhozok ilyet.

Ezzel most mit lehet csinálni?

Ez tönkreteheti a kapcsolatot?


2011. okt. 25. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyikőtök a fiú?
2011. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

20:54

ő a fiú, én a lány

2011. okt. 25. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Akkor így már érthetőbb a viselkedése. :)


Hagyd rá inkább a tervezést; lehet h azt érzi, h ki akarod venni a kezéből a kapcsolat vezetését, szerintem én is így érezném. Persze nem arról van szó h te ne mondj ötleteket, vagy h ne befolyásold, de ezek szerint nálatok ez már rendszeres, és kissé frusztrálhatja, nem? :)


22/F

2011. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez egy különleges adottság amit meg kell becsülni! :D kevés

ember tervez előre, pedig nagyon-nagyon fontos lenne.

csillagjegyed szabadna megkérdeznem?

2011. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

21:04

Bár nem tudom, hogy mi számít nála pontosan nagyon előrének, de azért annyira gyakran nem csinálom szerintem. És szó szerint azt mondta, hogy megijeszti, hogy én ennyire előre tervezek, merthogy nem tudja előre, hogy akkor hogy lesz, és nem akar úgy ígérni, hogy megbánt. De én se úgy tervezek, hogy az kőbe van vésve, én ha megtervezek valamit, akkor ha bármi körülmény változik, szívesen változtatok a terveimen, de úgy érzem, ha meg van előre tervezve felkészültebb vagyok.

Szóval számomra meg ez a megnyugvás, hogy eltervezem, így nehéz értelmeznem azt, hogy őt megijeszti ez.

2011. okt. 25. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány? Egyszerű akkor. Ha nő tervez valamit, akkor annak az esetek többségében nagyon durva vége lesz...
2011. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

21:11

oroszlán

párom-é is az

2011. okt. 25. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy-másfél évre előre ne tervezz semmit. Ha program, akkor max 1-2 hónapra előre, ha nyaralás akkor max fél évre előre.

Az egy évnél hosszabb tervek nagy eseményekre vonatkozzanak, pl. miután megkéri a kezed, az esküvő időpontját tervezhetitek másfél évre előre, vagy a gyerekvállalást 3-4 év múlvára.

Olyanokat viszont ne mondj neki, hogy három év múlva szeretnél férjhez menni, mert még nem tart ott a kapcsolatotok, hogy ilyen komoly dolgokat beszéljetek meg.

Kisebb dolgokat pedig fölösleges ilyen hosszú időre előre tervezni, mert valóban bárkinek bármi közbejöhet, akármi történhet addig - pl. jövő év augusztusában megrendezésre kerülő koncertet, fesztivált ne most emlegesd, és a másfél év múlva esedékes szilveszteri programot se most akard megbeszélni :)

2014. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!