Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megvan a barátság és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megvan a barátság és a vonzalom is, akkor mi az a plusz, ami hiányzik egy párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Barátok vagyunk már 1 éve egy sráccal, de mindig is volt köztünk vonzalom. Az utóbbi időkben egyre erősebb ez a vonzalom. Én már jeleztem neki ezt, Ő is hogy vonzódik hozzám, de én többet akarok... én kapcsolatot akarok tőle, nem csak egy "barátság extrákkal" dolgot. Már kétszer is együtt aludtunk, és mindkétszer bepróbálkozott, le akart velem feküdni. Nemet mondtam, de a csókig, tapiig elmentem, mert jól esett és kívántam is... csak hát nem akarom odaadni magam egy olyan srácnak, akivel nem járok.

Nem értem, mi hiányozhat részéről még egy párkapcsolathoz?? Jól elbeszélgetünk, elvagyunk, és a vonzalom is megvan... Azt is mondogatja, hogy jó lenne már egy barátnő maga mellé, (bár azt is,h nem nagyon fér bele az életébe), de a csajos kalandjait is ugyanúgy meséli, mint régebben (hogy kit szedett fel,kivel feküdt le épp ezen a héten)...

20/L


2013. dec. 26. 00:51
 1/3 ganjamanya ***** válasza:
az hiányzik, hogy a csóka ne legyen egy nőhajhász tajparaszt. Csúnyán és nyersen megfogalmazva.
2013. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

azaz érzés, hogy te vagy AZ a bizonyos nő aki mellett képes megállapodni.

avagy bejösz neki, bír,vonzódik hozzád, de nem szerelmes.


kellemetlen,jártam így.

2013. dec. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dugni akar csak, járni nem. Vonzalom van részéről, de nem szerelmi, csak szexuális. Én a helyedben nem adnám oda magam csak ezért.
2013. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!