Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Miért nem vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért nem vonzódom már annyira hozzá?

Figyelt kérdés
lassan 5 éve hogy együtt vagyunk mindketten egymással veszítettük el a szüzességünket egy darabig nagyon jól meg voltunk de az idő folyamán én is meg ő is fel szedett egy jó pár kilót, és már nem tud annyira fel izgítani mint régen,így már nem az ideálom nem tudok mit tenni,sportolni megy egyszerűen nincs ideje munkából hazajön és hulla fáradt, szereti szeretem de szerintem túl sok hogy a hét minden napján együtt vagyunk, de mit tegyek ha náluk otthon mindig csak az évek óta tartó veszekedés megy és csak nálam tud nyugodt lenni egy picit.

2013. ápr. 29. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

N/F?

Ez nem normális kapcsolat.

2013. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A megszokás és az unalom felütötte a fejét nálatok. az egyetlen mód, ha kicsit külön lennétek valahogyan. Akkor kiderülne, ki mit is érez a másik iránt. Hiányzik-e, vagy megkönnyebbülés nélküle lenni.
2013. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha már így érzel, akkor kár ezt így folytatni

ez megszokás, persze változtatok is, még fogtok is

hát ésszerűbb lenne elbeszélgetni, aztán megpróbálni külön N

2013. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom.
2013. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!