Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fészen megjelöltem egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fészen megjelöltem egy nőt ismerősnek, de nem igazolt, ismerkednék vele, milyen üzit írnátok, írtatok, ami bevált?

Figyelt kérdés

nem akarok tolakodni, elijeszteni, de a figyelmet fel akarom kelteni

már kérdeztem hasonlót, de csak olyan válasz jött, hogy mit ne írjak, meg hogy adjam önmagam, légyszi konkrét választ írjatok, köszi


2013. dec. 26. 10:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
vagy várjam meg amíg vissza igazol?
2013. dec. 26. 10:16
 2/15 anonim ***** válasza:
valószinúleg nem véletlenül utasitott el, nem akar ismerkedni veled
2013. dec. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nem utasított el, csak még nem jelölt vissza ismerősnek

tuti egyedül álló, én meg nem vagyok ronda

egy szia, vagy szevasz? ennyi elég lenne? egyenlőre

2013. dec. 26. 10:23
 4/15 anonim ***** válasza:
Az nem társkereső. De elárulom, ha nem az ismerősöd az egyéb mappájába fog menni a levél, nem a bejövő közé, így észre sem fogja venni.
2013. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok nagy fészes, a bökés az mást jelent? vagyis az konkrét utalás "arra"?
2013. dec. 26. 10:24
 6/15 A kérdező kommentje:

lehet küldeni közvetlen neki, ami fizetős, de ez nem gond

de nem ez volt a kérdés, köszi

2013. dec. 26. 10:25
 7/15 anonim ***** válasza:
ne írj
2013. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
vagyis várjam meg, amíg visszaigazol?
2013. dec. 26. 10:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem utasítom el a ronda csajokat, csak nem igazolom vissza :)) Szerintem nem tetszel neki. Kár írnod neki :)
2013. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Addig semmiképpen ne írj neki, amíg nem igazol vissza!

Azt várd meg.

Mert amíg nem igazol vissza, addig valószínűleg az üzenetet sem olvassa el, hisz az egyik ok, hogy nem jelöl vissza, hogy nem lépett be az utóbbi időben, márpedig akkor az üzenetet sem olvassa el, vagy belépett, de nem akar visszaigazolni és akkor meg hiába írnál neki üzenetet, nem véletlenül nem jelöl vissza!

És ha utána csak írsz egy sziát, akkor visszaír neked, hogy szia és akkor nagy beszélgetés volt ám, nem?:)

Írj még mást is. Hogy miért jelölted be és miért írtál neki üzenetet, add a tudtára, hogy szívesen beszélgetnél vele.

2013. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!