Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám mit tudna tenni?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltam, anyukámmal élek, akinek van egy élettársa. Miklós vett egy lakást, hogy összeköltözhessen anyukámmal, én pedig a bátyámmal laktam volna. Ő közben a barátnőjéhez költözött, így "felvigyázó" nélkül maradtam. Ezért a költözést csak úgy lehetett megoldani, hogy anyukámmal jövök én is a barátjához, most itt lakunk, de megvan még anyukám saját lakása is. Ez lenne a kerettörténet.

Anyu most bejött hozzám, hogy ő hazamegy a saját lakásunkba, mert Miklós egész nap a PS-t nyomkodja, nem lehet vele beszélni, de anyukámnak mindig el kell mondania hogy mi a baja. Ez így megy már hónapok óta, és anyu sem, és én sem tudom hogy mit lehetne tenni, mert Miklóssal képtelenség beszélni! Nem válaszol, vonogatja a vállát, nem mesél semmit, és nincs kommunikáció a kapcsolatukban!

Pedig Miklós megbecsülhetné anyut, mert ő már megcsalta egy másik nővel, de anyukám visszafogadta, és úgy látszott minden rendben, de mégsem... Anyu most megy el, de szerintem Miklósnak csak éjfél körül fog feltűnni hogy nem csak a kutyát vitt el sétálni...

Mit tehetne anyu, és mit tehetnék én?

16/L


2013. dec. 26. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
segíts neki csomagolni
2013. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
otthagyni miklóst a francba
2013. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Anyukáddal ketten visszamentek anyukád lakásába lakni, ő pedig elfelejti azt a gaz Miklóst. Anyukádat ugye nem Nórának hívják?
2013. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Berényi te k*csög. Na de a viccet félre téve. Dobja ki anyukád Mikit a francba és keressen más pasit. Vagy Miki dobja ki a PS t a p*csába.
2013. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem, és a Miklós csak kitalált név.

De anyukámnak rengeteget segített, és sokkal jobb lenne ha együtt maradnának, és anyu nagyon sok mindent tett, de Miklós kommunikációja a béka s*gge alatt van... Azon gondolkozom, hogy odamegyek, lekapcsolom a qrva játékot, és megmondom neki a magamét, és hogy ha szereti az anyukámat, akkor húzzon kabátot, és menjen utána!

Csak félek tőle... Lehet hogy felidegesítem... :(

2013. dec. 26. 21:59
 6/12 anonim ***** válasza:
A probléma a PS-el van. Az összes konzolos egy köcsög majom! Vegyél neki egy izmos PC-t és rendbe jön a kapcsolatuk!
2013. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehetne normális válaszokat? Azt élvezitek hogy itt sírok 20 perce azon hogy mekkora idióták élnek ezen a földön?!?!?!?
2013. dec. 26. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Most erre mit lehet mondani? Ha valaki ennyire életképtelen, hogy a nőjével nem tud foglalkozni akkor meg is érdemli, hogy otthagyják. Persze megértem, hogy érzelmileg mind ketten kötődtök hozzá, de ezen a kapcsolaton úgy sem lehet tartósan javítani. Megígéri, hogy foglalkozik muteroddal, 2-3 hétig talán betartja aztán kezdődik előröl, és végeredményben rosszabbul jártok, mintha most megszabadulnátok tőle. Inkább keressen egy értelmes palit mielőtt ez mellet megöregszik...
2013. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
bántott már valamelyikőtöket, hogy nem mersz oda menni lekapcsolni a játékot? Az kéne neki! Nyugodj meg!
2013. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok megnyugodni... Összepakoltam egynapi cuccot, megyek anyu után.
2013. dec. 26. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!