Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összemelegszem vele, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összemelegszem vele, majd lelépek. Jó "taktika"?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk barátok egy sráccal, de még nem tudtam megmutatni neki a valódi énemet. Úgy értem, nem tudtam feloldódni mellette. Idővel beleszerettem, és most szenvedek, mert ő minden bizonnyal csak szexkapcsolatra tudna elképzelni (bepróbálkozott már párszor szexszel,de nemet mondtam,viszont csók és együtt alvás volt köztünk). Arra gondoltam, hogy most sokat leszek vele, megnyílok előtte, megmutatom neki, milyen is vagyok, közel engedem magamhoz...szóval összemelegedünk. Aztán ha ezek után sem kellek majd neki, akkor egyik pillanatról a másikra lelépek, nem keresem többé. Bár most is inkább ő keres engem, de megszakítom majd vele a kapcsolatot. Vagy előbb mondjam el neki,hogy beleszerettem és nem tudok így csak a barátja lenni?

20/L


2013. dec. 27. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Játssz tiszta lapokkal, mondd el neki, hátha ő is máshogy gondolja azután.
2013. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a magam részéről az őszinte kommunikáció híve vagyok, a játszmázás szerintem semmire se jó. Sose úgy sül el, ahogy elképzelted, mindig visszaüt.
2013. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De ha megismer igazán, akkor talán belém szeret. Így viszont nem jó, hogy csak lóg a levegőben a dolog. Mivel nem engedtem elég közel magamhoz, nem is érezhet irántam szerelmet. Viszont ha közel engedem magamhoz, nyilván még inkább belezúgok majd és le kell lépnem, ha ő nem érez így.

Egyébként már említettem neki miután megcsókolt, hogy összezavart érzelmileg. Ha többet akarna tőlem, akkor közölné velem, Ő ilyen...

2013. dec. 27. 00:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat kockázattal jár. Az, hogy megnyílj, az is kockázattal jár. Benne van a pakliban, hogy jól alakul, de te már vészforgatókönyvet gyártasz. Ne tedd! Nyílj meg, engedd közel, és legyél optimista!
2013. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!