Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Használt már valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használt már valakinek az Adam Joyrider féle taktika?

Figyelt kérdés
aki nem tudja mi az annak nem várom a válaszát
2013. szept. 15. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi esetre se vedd meg!!!

Tapasztalat. Még 2010-ben olvastam, mikor dobott a nőm. Volt elég pénzem aztán nem oszt-nem szoroz képpen vettem meg. Kezdeti legelső ebook kiadása létezett akkor még (mostmár asszem több marhaságot is pakolnak hozzá). Akkor még 3 részes volt.

Tök marhaságokat ír le. 5-6 hétig nem beszéltem a nőmmel semmiylen formában (mert ezt írta a könyv), de közben össze is jött egy pacsker nyomi gyerekkel. Szóval kiolvastam, de arra volt jó csak, hogy elfelejtsem az exem és túltegyem magamat a történteken. Nincs a könyvben semmi extra. Amúgy meg magunk is rá jöhetünk ilyesmire. És a könyv végén is ugyanazt írta: az idő ezt a sebet is begyógyítja. Szóval marhaság. Pénzkidobás. Elsősorban a pénztárcáddal cseszel ki, ha megveszed. Felejtsd el az exed ezt írja a könyv is a legvégén. Leghatásosabb mód. Szüntessed meg vele a kapcsolatot teljesen! Úgyhogy ne csinálj hülyeséget!!

2013. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként még annyit hozzá írok: mai fejjel nem is bánom, hogy nem jöttem újra össze vele. Megkímélt az élet egy szörnyű h*lye beképzelt munkamániás pénzéhes nyomi p*csátol.

Sokkal különbb nőm van most. Remélem ennyi idő múlva te is hasonlóképp gondolkodsz! Fel a fejjel! ;)

2013. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!