Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is gáz egy "kocka"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz egy "kocka" fiúval járni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az olyan fiúk akik értenek a számítógépes dolgokhoz, sokat játszanak ..ilyesmi. szóval akik "kockák". A barátom is az és imádom. Persze nem a dagi, pattanásos fajtára gondoltam akikből viccet csinálnak a neten, mert alapból utálom ha valaki igénytelen és nem törődik magával kicsit sem. De sok barátnőm rá se néz ilyenekre nekem meg a SWAGger cicafúk nem jönnek be meg akik állandóan az izmaikkal vannak elfoglalva. Nagyon gáz?

18 L


2013. dec. 27. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem,hogy senkinek semmi köze hozzá,hogy ki kivel jár.
2013. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
csak akkor gáz ha a játék jobban érdekli mint te amúgy meg nem
2013. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Költőnő? ***** válasza:

már miért lenne gáz? :)

olyan humorviláguk van, amiért csak imádni lehet őket ;)

2013. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
te dolgod, miért érdekel más véleménye? amőgy nem minden lány akar magának SWAGet, és a fiúk nem csak erre a két csoportra oszthatók
2013. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én azzal vagyok. Szeretem. Cuki. Nem érdekel hogy mennyit játszik amíg nem hanyagol. Plusz szeretem nézni ha valaki játszik. Olyan mint egy film. Szeretem, szeretem, szeretem. :)
2013. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Ha együtt vagyunk barátommal persze szoktunk ketten is játszani ps2-n vagy valami de azért velem foglalkozik első sorban. :) DE tényleg verhetetlen humoruk van szerintem is :)
2013. dec. 27. 12:49
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Sértő a kockákra nézve egy konzolos ratyit kockának hívni. A kocka csak PC-t használ.
2013. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem csak két csoportra oszthatók a fiúk de nekem a cica fiúk nagyon ellenszenvesek pedig nagy népszerűségnek örvendenek azért írtam őket elsősorban. Meg nem fogom felsorolni az összes férfi típust :D
2013. dec. 27. 12:52
 9/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj nem tudtam hogy sértő :D Nálam csak ps2 van :D Barátomnál meg minden pc ps xbox.. válogathat :D
2013. dec. 27. 12:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz,csak az a gáz hogy ezt ilyen kevesen gondolják így,mint Te. :)

Nagyon sok ilyen lány kéne a világba,mint amilyen Te is vagy. :)

2013. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!