Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmek vagy csak emlékek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmek vagy csak emlékek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A volt barátnőmmel 4 hónapig voltunk együtt, igazából mondhatni "gyerekkori" barátságból fakadt tovább ez a kapcsolat.. ő már évekkel ezelőtt szerelmes volt belém de ez a szerelem csak idén nyár végén teljesedett be.. :) ugyebár ezáltal mindent tudtunk a másikról elvoltunk mind a befőtt de sokszor voltak nézeteltérések a kisebb korkülönbség miatt (2 év) ő 16 éves én 18.. mivel érettségi után szakmára jelentkeztem és kikerültem céghez voltak nézeteltérések hogy dolgoznom kellett és nem tudtam elmenni hozzá vagy nem tudtam elkísérni bizonyos helyekre vagy eseményekre.. (erre gondoltam ezzel a kis "korkülönbséggel") vele feküdtem le először.. ezért kérdeztem hogy lehetséges hogy az emlékek miatt nem vágyom még szexuálisan más nőre? Természetesen jó lenne mással is.. csak még vonzódom hozzá valamilyen szinten.. Mikor mostanában keresett próbáltam vele rendbe tenni a dolgokat de valamiért mindig elkezdett a végére bunkózni aztán összevesztünk.. és fogalmam sincs mit tegyek lépjek teljesen tovább? A probléma még akkor is az hogy nagyobb családi ebédeken mindig összefutok majd vele.. :/ :) előre is köszönöm és bocsánat mindenkitől a hosszú konkrétumokért. 18/F



2013. dec. 27. 18:23
 1/5 Költőnő? ***** válasza:

első szerelem....

majdcsak begyógyul. Ne sürgesd

2013. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zotanbro ***** válasza:
bbbbbbbbassza meg :D lepj tovabb.
2013. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé gyerekes. Megérthetné, hogy dolgoznod kell. Az ilyen emberért nem is kár, szerintem csak jól jártál, hogy vége lett, már bocs, hogy ezt mondom. Majd találsz érettebb lányt, fel a fejjel. :)
2013. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az lehetséges, mert volt régebben is barátnőm viszont egyikkel sem mondhatni olyan komolyra hogy odáig is eljutottunk, itt az ismeretség miatt gyorsabban haladt minden.. :) nem lesz baj a "sebekkel" úgy érzem, köszönöm válaszod! :)
2013. dec. 27. 18:28
 5/5 A kérdező kommentje:
válaszaitok*
2013. dec. 27. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!