Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

En szeretem ot, o szeret engem, de a kapcsolat megsem mukodik rendesen..Mostanaban barmit kerdezek, a valasza annyi, hogy: aha/szupi/ jo. Rakerdeztem van-e gond, haragszik-e valamiert, o azt mondta nincs, es nem haragszik.

Multkor is ramirt es le is razott, mert o xbox-ozik..

En csinalok valamit ilyen rosszul?! Mi lehet a baj?

16/L,16/F


2013. dec. 27. 21:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Mar megfordult a fejemben, hogy szakitok vele, de nincs hozza szivem..Ez jo dontes lenne egyaltalan?!
2013. dec. 27. 21:49
 2/4 anonim ***** válasza:
minek vagy együtt ilyen fa$ztalan gyerekkel?
2013. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyerekek, mi lenne ha az életetek nem abból állna, hogy "rám írt"? Komolyan mondom, hogy gyerekkoromban kinevettem a felnőtteket, amikor azt mondták, hogy "Ezek a mai fiatalok", de ahhoz képest, hogy én még csak a harmincas éveim elején járok, pont ilyen kiábrándult vagyok a fiatalokkal kapcsolatban. Miért nem lehet személyesen találkozni? Telefonon és közösségi oldalon élitek az életeteket ahelyett, hogy elmennétek egy nagyot sétálni, beülnétek valahova és igazán, érdeklődően figyelnétek egymásra? Xbox, facebook, Viber és társai ... mind a személyes kapcsolatok ellensége. :-(
2013. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azert vagyok vele egyutt mert szeretem, es regebben meg aronyos, kedves, figyelmes volt..

Nem tudunk gyakran szemelyesen talalkozni, csak heti 1 alkalommal, o es en is vagy suliban, vagy edzesen vagyunk, igy marad a facebook es tarsai..

2013. dec. 27. 21:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!