Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, számotokra lehetne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra lehetne a "nagy Ő", életetek szerelme egy olyan férfi, akivel általában nem juttok el az ágyban a csúcsra?

Figyelt kérdés

A barátommal már 7 éve együtt vagyunk jóban, rosszban. Imádom, sose unjuk meg egymást, és minden jótulajdonság meg van benne, ami számomra fontos, valamilyen szinten élvezem is vele a szexet de konkrétan orgazmusom nem szokott vele lenni.

Készül megkérni a kezemet, véletlenül rátaláltam a jegygyűrűre...

Előtte 2 barátom volt, akivel le is feküdtem, közülük az egyikkel nagyjából az együttlétek felénél volt orgazmusom, a másikkal nem, igaz vele csak 2szer voltam együtt.

Más nőktől, főleg idősebb, tapasztaltabb, esetleg házas emberektől kérdezném, hogy ők leélnék-e egy olyan férfi mellett az életüket, akihez ilyen nagyon vonzódnak, de valahogy az orgazmus mégse jön soha össze vele.

L/26


2009. nov. 27. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
nekem simán. demajd úgyis lepontoznak érte, és majd írják h az ilyet sürgősen kikell dobni...
2009. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, én is erre hajlok, igazából azt a jó, megnyugtató érzést, ami mellette átitat a nap minden percében nem cseréném el a világ minden orgazmusáért se, de azért kíváncsi vagyok mások véleményére erről a szituációról, hátha jár erre valaki, aki járt már hasonló cipőben vagy csak megosztaná velem az álláspontját.

Én örülök a negatív véleményeknek is és mindenkinek adom a pipát, Neked is. :)

2009. nov. 27. 15:30
 3/17 anonim ***** válasza:
Jó lesz az a kapcsolat, az orgazmuson meg tessék dolgozni. Ha eddig bebizonyosodott számodra, hogy képes vagy rá, akkor miért ne lehetne vele is?
2009. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Aktus közben én sem jutok el az orgazmusig, de mégis nagyon jó érzés, hogy bennem van, hogy vele vagyok, és nagyon jó vele ennek ellenére a szex. Amúgy nem vagy prűd csaj, de szerintem orgazmus nélkül is jó lehet a szex.

22L

2009. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
k u r v a -.-
2009. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

15:36 B@ROM, bár nincs lehetőség ennél nagyobb betűkkel kifejezni.

Nem is vette észre a párod? Nem is hiányzik?

2009. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Tud róla, de pár év alatt sikerült elérnem, hogy ne zavarja. mindig mondja, hogy mondjam, hogy lenne jó, de mondom, hogy úgy is tökéletes, ahogy csinálja, tényleg élvezem a szexet attól, hogy nincs orgazmusom, szerintem ezzel azért a többség így van, ha csakis és kizárólag az orgazmus miatt lenne jó a szex nem csinálnánk olyan sokáig és sokféleképp... :)

Nem hiányzik igazán, de egy nem dohányzónak se hiányzik a cigi... :)

2009. nov. 27. 15:51
 8/17 kolosszus22 ***** válasza:

Menj hozzá nyugodtan, de azért dolgozzatok az orgazmuson is. Biztosan meg lehetne találni a módját a dolognak. Kell, hogy legyen valamilyen elképzelésed arról, hogy neked, hogyan a legjobb és azt kell továbbfejleszteni.

Ezen kívül tanácsolom a hüvelyizmaid erősítését(pl. Kegel-gyakorlatok- keress rá neten), így jelentősen növelheted az orgazmuskészséged és mindkettőtöknek jobb lesz a szex!

22/F

2009. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Lehet.

Én is nagyon élvezem a párommal a szexet, annak ellenére, hogy nincs orgazmus. De az egész szex annyira fantasztikus, hogy többet ér mindennél. Neki mégis az a baja, hogy valami nem működik, mert nekem nincs orgazmusom. Mondtam neki, hogy ezzel ne törődjön, mert nekem így is fantasztikus.

2009. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A (jó) szex jó dolog. Azt viszont nem tudom elhinni, hogy mint az előttem szólók többsége mondja, jól meg tudnak lenni az orgazmus nélkül, (szinte már) nem is hiányzik nekik. Vagy mazohisták vagytok, és élvezetből vonjátok meg magatokat tőle, vagy nem is tudjátok, hogy mi az. Ép ember ilyet nem hagy ki :)

Mint férfi, én is élvezem a szexet, és a sztori úgy kerek, ha van orgazmus - nálam is és nála is. Párom huszoniksz évesen velem ismerte meg ezt az érzést, ma már ki nem hagyná.

Lehet a cigizéshez hasonlítani (fentebb), csak mint minden hasonlat, ez is sántít. A cigi külső dolog, te állítod elő és döntesz, hogy szívod-e vagy nem. A tested a tiéd, az orgazmusra képes vagy a természet által - ez veledszületett.

2009. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!