Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az azonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az azonos neműek házasságáról?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam azon, hogy ha nem egyenlő arányban vagyunk ezen a földön, (mert a férfiakból kevesebben vannak, mint nőkből), akkor, ha férfi-férfit vesz el mondjuk, akkor éppen nem jön ki az arány. Igaz ugyanarra az esetre, ha egyenlő arányban is lennénk, mint nő-férfi.


Akkor vala(kik)nek nem maradna párja.

Ugyanez az eset a leszbikusokkal is.



2013. dec. 28. 01:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
7%
Ellenzem.
2013. dec. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
12%
Mikor engedélyezik má' a kecske-ember házasságot, he?
2013. dec. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
1%
Undiii
2013. dec. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
16%
nem is marad így sem, mert házasság nélkül is homokozni fognak
2013. dec. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
13%
ha jól tudom Isten sem komázza ezt a dolgot..
2013. dec. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm. De a valódi kérdés a kérdés alatti hosszú mondat lenne igazán.


Mert akor így nem jut mindenkinek pár, ha ahalálozást is belevesszük még mellé.

2013. dec. 28. 01:50
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem érdekel mert nem én döntök felőle. Ha én dönthetnék akkor engedélyezném, ennél már sokkal nagyobb böszmeségeket is csináltak már ebben az országban. :D
2013. dec. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
5%
Eleve nem értem, hogy miért kéne engedélyezni. Igen, a házasság fogalma kirekesztő. De ha belegondolsz, minden definíció "kirekesztő". Ha minden hülye szexuális kisebbséget ki akarnának elégíteni vele, szóval tényleg azt akarnák, hogy mindenki azzal házasodjon, akivel akarjon, akkor kiüresedne a házasság intézménye, mert valaki a fákhoz vonzódik pl.
2013. dec. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj, nem is kell mindenkinek pár. A férfiak jóval nagyobb számban követnek el bűncselekményt tehát jóval több férfi van börtönben mint nő, vannak még pszichopaták, aszexuálisok, mentális betegekek, miegymás és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy különböző életkorokból választ magának párt az ember tehát egy 50 éves férfi simán elvehet egy 35 éves nőt, stb.

Szóval értem mit akarsz mondani de túl tárgyilagos vagy az embereket tekintve, úgy gondolkodsz mint egy gép. :)

2013. dec. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
33%
én úgy tudom, hogy férfiból van több. kínában mindenféleképpen! megmondom őszintén én sz*arok rá, csak ne lássak egyet se.
2013. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!