Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már 1 éve vagyunk együtt a barátommal de nem vagyok bele szerelmes...minden jó vele, nem csalnám meg, de még nem éreztem azt az igazi szerelmet. Szakittani nem akarok mert szeretem, csak nem szerelemből. Mit tegyek? Normális válaszokat:)
2013. dec. 28. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:

nem passzoltok egymáshoz és úgy tűnik csak barátilag érzel iránt

ez változni nem fog, de hogy szakíts-e vagy sem, azt neked kell eldönteni

2013. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha szereted, az bőven elég. Bár ha már feltetted ezt a kérdést, úgyis otthagyod majd előbb-utóbb.
2013. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ő nagyon szeret, szerelemből, de én nem, nem tudom h mondjam meg neki:-s
2013. dec. 28. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
passz. Én elve nem jövök össze csak úgy kedvességből barátilag senkivel. Ha vonzódok valakihez az nálam édeskevés a járásra. Inkább kerülgetjük egymást fél évig az illetővel, de csak akkor járok vele, ha szerelmes vagyok belé.
2013. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez az a bizonyos több, mint barátság, kevesebb, mint szerelem érzés?

Én is pont így vagyok egy sráccal, csak mi nem járunk.

Én megmondtam neki, hogy mi a helyzet, most próbálunk csak barátok lenni, aztán majd az idő eldönti, hogy mi lesz.


Viszont, ha szereted valamennyire is, és azt akarod, hogy boldog legyen, akkor mondd el neki, mit érzel, hátha talál olyat aki szerelemből szereti. Biztos te is találsz majd ilyet.

2013. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

nem ő az.

ennek a "szeretlek de nem szerelemmel" dolognak akkor kellene jönnie, amikor a nagy érzések már lecsengtek.

2013. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen...:-s
2013. dec. 28. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!