Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg igaz? : ha ". szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz? : ha ". szeret vissza jön hozzád? "

Figyelt kérdés
Volt már olyan,h valaki akkor se kereste többet a másikat ha szerette?
2013. dec. 28. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok speciális eset, de én akármennyire szeretek egy embert, a büszkeségem nem hagy 'visszamenni'. Első unokatesómmal mintha ikrek lennénk, ugyanez a tulajdonság, összevesztünk, testvériségből idegenek.. 1 éve nem beszélünk. Volt jópár ilyen a barátommal is, már ex. Mindig, ha én vagyok a hibás, akkor is a másiknak kell megkeresnie..
2013. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó : a büszkeségbe az is beletartozik , hogy beismered a hibáidat és törekszel arra , hogy kijavítsd. Amit leírtál az csak egoizmus
2013. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A.R. ***** válasza:
Ha miattad lett vége mert te szakítottál vagy csináltál valamit akkor ne várj a sült galambra mert ha van tartása szóba se áll veled többet. De ha te nyitsz felé akkor van esély rá, hogy meg tudjátok beszélni. Ha te nem lépsz felejtsd el.
2013. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ott a pont az előző válasz végén! :)
2013. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!