Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok egy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy 19 éves sráccal, akinek szívbetegsége van?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, egyetemre járok, mellette dolgozom. Ha minden jól megy, bankár leszek. 17 évesen diagnosztizáltak nálam billentyű hibát (nem ment úgy a sport mint előtte, a szüleim elküldtek kivizsgálásra). A sportos abba kellett hagynom, így nem vagyok egy izomkolosszus (de diétázok, így nem vagyok elhízott sem). Gyógyszereket kell szednem, de sajnos nem merül ki ebben a dolog. Gyakran érzem rosszul magam, ilyenkor le kell pihennem, előbb-utóbb meg kell műtettetnem magam. Sajnos csak teljes szívműtéttel megoldható a dolog, így lesz még egy szép 20 centis hegem is (ha túlélem).


Sajnos így nem tudok ismerkedni. A vad diszkós bulizás nálam kizárva (amúgy az olyan zenét szeretem), mert a ugrálás-táncolás és az alkohol is rossz hatással van rám, plusz a gyógyszerek mellé inni nem is lehet. Azért eljárok gyakran a haverokkal, de csak üldögélni, meg kicsit mozogni szoktam, inkább beszélgetek. De mindenki furcsállja hogy mi bajom van, miért nem "engedem el magam". Ezért nem is megy ilyen helyen a csajozás.


Sajnos nehéz helyzet vagyok az egészségem miatt, de nagyon szeretnék egy párt magam mellé! De ezt a dolgot úgy látom hogy nem akarja "elvállalni" senki, úgy gondolja minden lány hogy inkább keres egy "normális srácot" akivel lehet féktelenül szórakozni.


Régen szerettem túrázni (már nem lehet), úszni (azt sem), gokartozni (szintén nem lehet), szeretem a filmeket, moziba járni, sétálgatni, megnézni a szép városokat.


Sajnos nem tudok már olyan életmódot folytatni mint a korombeliek, de próbálok változatosan, izgalmasan élni. Sok lány azért utasított el mert "túl nagypapás vagyok" :(


Mit gondoltok?



2013. dec. 28. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond.:)
2013. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Járnék, amúgy sem vagyok olyan nagy bulizós. Biztos lesz, aki megérti.
2013. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Járnék, mivel én is inkább ez a nyugis típus vagyok, nem ez a bulizós fajta. Sétálni szeretek este, beülni ide-oda, szóval messze áll tőlem a hiperaktív élet.

Sportolni meg utálok :D


Szóval nálam nem ez lenne a mérvadó, ha beléd szeretnék.

2013. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

zenélésen gondolkodtál már? ahhoz nem kell ilyen fizikai megterhelés és a csajok szeretik is.


Valami nyugisat pl szaxofon

2013. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy sokan írják hogy nem bulizósok, meg ők is inkább otthon ülősebbek-sétálgatósak, de sajnos ilyen lányokat nem látok sehol az életben. Nem tudom merre induljak. Az utcán csak nem fogok leszólítani valakit, az eddig soha nem sült el jól. Baráti körömben meg csak partyzós csajok vannak. Jó érzés hogy vannak olyan nők akiknek nem jelentene gondot a bajom, nem utasítanának el egyből emiatt. Sajnos még az édesanyám is azt mondja hogy ne nagyon reménykedjek


Zenélni zenéltem régen, de sajnos ezt is fel kellett függesztenem, mert a szívbillentyűm miatt így is sokszor nehezen kapok levegőt. A szaxofon nem éppen nyugis kell hozzá levegő bőven.

2013. dec. 28. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Na telibetrafáltam... :D Pfuu hát figyelj még ott van a gitár vagy valami billentyűs cucc.


A lényeg az öregem hogy ne add fel , ne engedd hogy a szíved megakadályozzon a boldog életben.

2013. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!