Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályunkban aki hát valljuk be sűrűn néz rám.Csipkelődik velem pl.(tudni kell hogy megszokálsból mindíg bocsánatot kérek még akkor is ha ő jön belém vagy ilyesmi..)Direkt belém jön és ütöget hameg visszaütök aztmondja hogy 'áú' és bocsánatot kérektőle és elkezd nevetni aztán pedig elmegy a legjobb barátjához és megbeszélik hogy bocsánatot kértem megint.Vagy ha megkérezem mennyi az idő azmondja 69 és nagyon idegesítő a bámulása..Most ő mit érez?

2013. dec. 24. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem.
2013. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem merevedést érez ha 69 az idő :D
2013. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg akar fektetni...
2013. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
decsak 14 éves nem fektethet meg:d
2013. dec. 24. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már ne lgyél hülye. Én már 11-12 évesen is dugni akartam lányokat...
2013. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!