Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fura a párotoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fura a párotoktól külön szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Az ő ritkán látott haverjai házibulit szerveznek, viszont az én baráti köröm is külön bulizik.. én ide szeretnék menni, ő oda megy kizárólag, patthelyzet. Szerintetek fura lenne? Ő azt mondja, nyugodtan menjek oda, ha jobban kedvem van hozzá.

2013. dec. 28. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fura ha nektek így jó...

Nálunk is így lett volna, ha a barátom nem ragaszkodott volna hozzá,hogy vele menjek,és befizetett oda, így oda megyek...

Semmi kedvem de megteszem.

2013. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem fényes a helyzet, de szerintem én akkor se szilvesztereznék nélküle. :/ Nem tudom mennyire kivitelezhető, de most az jutott eszembe, hogy ha a két hely nincs túl távol egymástól, akkor lehetnél egy kicsit a saját barátaiddal, aztán éjfél előtt kicsivel átmennél a pasidhoz. Vagy alapból megbeszélhetnétek úgy is, hogy a két társaság egy helyen találkozzon egy idő után... persze csak ha nincsenek ellentétek a két társaság között.
2013. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi az első szilveszert külön töltöttük,de még a kapcsolat is friss volt,de jó volt,közben néha felhívott telón.Bár kicsit hiányzott.

Második szilveszert egy helyen,ő már előbb ott volt, én a barátnőimmel később mentem oda,mert előtte mi külön iszogattunk. Na mire odaértünk,az exem olyan részeg volt,hogy egy kanapén aludt,azt se tudta fiú-e vagy lány...Úgyhogy ennyit az együtt szilveszterezéről.:D

2013. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kezdjétek az estét együtt, pezsgőzzetek, koccintsatok, aztán folytassátok külön. de az is lehet, hogy olyan jól sikerül az otthoni iszogatás, hogy tovább se akartok majd menni:D
2013. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!