Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy negyed szlovák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy negyed szlovák csajjal? Különlegesebb lenne számotokra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 23:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mivel ember ... IGEN! :)
2013. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
úgysem fogja senki azt írni hogy NEM
2013. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bennem nagyobbrészt van szlovák,mint magyar,de teljesen senkiről sem állapítható meg hogy milyen vér csörgedezik benne:) Egyébként igen,járnék. 16/F
2013. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem kicsit hiányozna a többi része de megpróbálnám...
2013. dec. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ha benned felmerült ilyen kérdés, hogy ez miatt esetleg nem kellene, akkor én veled nem járnák a csaj helyében.
2013. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem mondod másnak hogy valamelyik szülőd részéről szlovák vagy,akkor nem is derül ki szerintem.. Esetleg a vezetékneved miatt,ha azt a szlovák szülődtől/nagyszülődtől örökölted.
2014. jan. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Milyen hülye kérdés ez??? Én is Szlovákiában élek amióta az eszemet tudom, beszélek is szlovákul, de nem érzem magam különlegesnek emiatt. Ha szép vagy úgyis minden normális ember magasról lesz.rja, hogy milyen nemzetiségű vagy, ha meg ronda vagy, akkor végképp.

16/L

2014. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!