Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet a hiba, az elcsúszás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a hiba, az elcsúszás?

Figyelt kérdés

Rengeteg férfi állítja, ő normális, kedves, hűséges, odaadó, még sincs párjuk. Tekintsünk el a külsőségektől, mert olyan férfiak is állítják ezt, akik egyáltalán nem rondák. Ergo simán lehetne barátnőjük.


Rengeteg nő, akik szintén nem rondák, e mellé kedvesek, ragaszkodóak, odaadóak, keresik az ilyen férfiakat.


Mégis ha ezek összetalálkoznak, mindenki a másikra vár.


Ha valakinek szimpatikus a másik ember, miért nem jelzi neki? Mire vár? És miért vár?

Hol kell keresni a megoldást és felismerik-e sokan az itt lévők közül is azt, hogy csak magunkra számíthatunk, mint forrás?


Kort és nemet véss ide!


2013. dec. 30. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Munka mellett nem igen van idejük elmenni oda ahol összeakadhatnának.
2013. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

14/f vagyok

nem állitom magamról hogy odaadó vagyok, ezt még nem nagyon tudtam bizonyitani, aránylag jól nézek ki, sok szép lánynak tetszek külsőre

amikor ismerkedni próbálok akkor szörnyen izgulok, és amikor izgulok, mindent elfelejtek, elrontok mindent, és ügyetlenkedekeddig csak egyszer találtam rendes és szép lányt, és megpróbáltam kezdeményezni, a suliban voltunk, és volt egy közös ismerősünk, vele odamentem, de csak hebegtem-habogtam, és félrebeszéltem, tök véletlenül mondtam olyanokat, amik hatalmas hülyeségek voltak, és egyáltalán nem voltak igazak; utána már inkább nem akartam találkozni vele, mert akkor újra leégtem volna

én ezért nem próbálok összejönni senkivel, nem várok semmire

2013. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy érdekes kis hibarés miatt:

Mind, vagy legalábbis a többség a tökéletes jelentkezőt várja.

Ha pl én átlagosan nézek ki, és belül minden rendben, akkor elutasít, mondván hogy ő az igazit várja, aki tökéletesen néz ki.

Vagy hogy teljese elvonatkoztassak a külsőtől, ha csak 1-2 apróság nem tökéletes a kezdő infó csomagban, már meghátrál, ugyanezen indokból.

A vicc akkor jön, amikor jön a tökéletes, de neki se felel meg a valaki, mert ő is tökéleteset akar. Vagy össze jönnek 20 évesen, addig senkivel se voltak, de a kapcsolati téren való tapasztalatlanságuk miatt vagy legalábbis a miatt is, hamar szétmennek, és elvesztegettek éveket, amikor is boldogok lehettek volna, ha nem ragaszkodnak annyira a magas elvárásaikhoz.

Ahogy nem tudom hol hallottam, istennek fanyar humora van, és gyilkos csattanókat oszt.

2013. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!