Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Powerpoint betű elcsúszás...

Powerpoint betű elcsúszás felbontás miatt, Miért? (bővebben lent) Szerdáig meg kellene oldani!

Figyelt kérdés

Szóval vázolom: Készítenem kell 1 prezentációt.. 1 dia amin található 3-4 mondat.... felbukkannak és idővel egyszerre eltűnnek. A mondatokból kiharaptam szavakat hogy ottmaradjanak (így: szövegdobozba kimásoltam ugyanarra a formátumra beállítottam és az alapmondatokra raktam, a szavak helyére rá)

ha össze olvasom a szavakat egy új mondat jön ki ami lényeges!

A probléma a következő.... ha ezt megcsinálom.... tökéletesen működik... (nade nem ez a probléma, hanem ami most jön) DE ha más gépen nézem (amin más a felbontás) akkor egyszerűen a szövegről lecsúsznak a szövegdobozok és belőlük a szavak... miért? Próbáltam más betűtipust stb... szerdáig van határidőm...

A felbontást nem tudom én átállítani, mert nem engedi a gép. 1680*1050 es felbontás van a gépen... a másik helyen ahol nézem ott pedig 1440*900. Az 1440x900 nem tudom beállítani a gépen....

Konkrétan a suliba van 1440x900... és ahova el kell küldeni a prezentációt (mivel 1 pályázat) ott nem tudjuk hogy milyen.. nem is tüntették fel stb.....

Kérlek segítsetek mit csináljak hogy ne csússzanak el?

Vagy hagyjam úgy ha elcsúszik ők megoldják? hadjam 1680*1050-be?



2013. febr. 11. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:
2010-es office, windows 7
2013. febr. 11. 16:58
 2/5 anonim ***** válasza:

nem azért csúsznak el a karakterek, mert nagyon egyedi font típusokat használtál, ami nincs a másik gépen telepítve?

(jav. az a WIN. alap betűtip. -nak a használata)

2013. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ez a probléma... Iskolába is megcsináltam ugyanazt mint otthon picit máshogy.. és az meg otthon csúszott el.. és az iskola ecdl vizsgaközpont szóval.... nemmódosított ott semmi... a felbontás a kulcs :/ csak ajj :( ... :( más megoldás :(
2013. febr. 11. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:

a mentés ELŐTT! állítsd be, azt ami a sulinak kell:

Diavetítés menü > Vetítési beállítások: Felbontás

[link]

OK.

és Mentés másként...

2013. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De itt..... a saját felbontásomat fogja berakni.. magyarul az 1680 asat...... és ugyanúgy szétcsúszik... ez amúgy alapbeállítás... :/
2013. febr. 11. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!