Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok nagyon mérges?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok nagyon mérges? Nélkülem döntött, hogy szilveszterezik nélkülem!

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, 3 héttel ezelőtt úgy volt hogy együtt csinálunk valamit szilveszterkor. Pár napja felhoztam, hogy akkor döntsük el mostmár, erre közli, hogy hát nem tudja mit kéne, de ő Pestre megy koncertre a haverjával. Pont. Se egy kérdés, hogy én mennék-e vagy valami!

Nagyon mérges vagyok rá, szakítás-közelben vagyok!


2013. dec. 30. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez valóban nem volt túl szép, de én inkább vele beszélnék, vagy veszekednék, vagy amit akarsz, nem értem h miért itt vársz tanácsot.


Mi nem tudunk a pasiddal/nőddel zöldágra vergődni.

2013. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele, elmondtam, hogy nem volt szép húzás, de nem reagált rá, csak annyit hogy "hívott, hát megyek". Meg se kérdezte, hogy akkor én mit fogok csinálni esetleg...

Ilyenért szakítani?

2013. dec. 30. 19:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Elismétlem: neki balhézz, azzal többre mész. Ha úgy érzed szakítanod kell, szakíts, ha úgy érzed nem, akkor ne, de ne tőlünk várj felhatalmazást egyikre se.
2013. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocs, jól értem? Eldobnál egy 1,5 éves kapcsolatot, mert a barátod egyszer hülyén viselkedett??? (vagy sokadik eset? nem ismerjük az előzményeket...)


Nagyon hülyén viselkedett, de ha csak emiatt akarsz vele szakítani, ennyi idő után, hááááát... Ott akkor már rég nincs meg az igazi szerelem, talán jobb is így


Pedig én itt mindig együtt próbálom tartani a párokat, amikor ilyen kérdések adódnak!

2013. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
pasizz be, cserebe
2013. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem első eset, tavaly is eljátszotta, idén is, hogy bunkózott az ünnepek alatt, nem keres, előtte meg együtt akarja tölteni, számít rá mindenki...

Soha nem szól, ha bulizni megy, hogy esetleg én is mennék-e, hanem másnap, hogy amúgy itt-ott voltam. Én persze nem mehetek el bulizni így mert akkor hatalmas patália van!

Megint úgy kalkuláltam, hogy együtt, erre közli ( ha nem kérdezem nem mondja) hogy megy és semmi bocs vagy bepótoljuk...

2013. dec. 30. 20:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Csajozni nem csajozik, mert a volt nevelőapjával megy, vagy a 30+ tesójával és feleségével, akivel jóba vagyok, tényleg elmond mindent a csaj.
2013. dec. 30. 20:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha már másfél év után ilyen piszlicsáré gondok vannak, mégis mit vársz egy ilyen kapcsolattól 5-10-20 év múlva, már megbocsáss? Én a helyedben biztos nem tepernék ennyire egy ilyen fasziért, de ahogy érzed.
2013. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem is teszem és nem is fogom!

Csak szerinte nem kell ezen fenn akadni... Szerintem jogosan vagyok dühös.

2013. dec. 30. 20:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezek után, már én is azt mondom jogosan vagy dühös! :)

Én szerintem keresnék a helyedben mást, ilyen emberrel nem lehet hosszú távra tervezni :s

Persze a szakítás mindig egy nagyon nehéz dolog :(

2013. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!