Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire vehetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire vehetem komolyan magam, amikor mérges vagyok? Jobb lenne aszerint cselekedni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor párkapcsolaton belül összeveszek barátommal (nem ilyen piti dolgokon), vagy megsértődök rá, mert csúnyán beszél hozzám, elhanyagol, nem igazán mondja sosem amit szeretnék hallani. Szóval ilyenkor mennyire kéne megfogadnom saját magam tanácsait, (amik ilyesmik szoktak lenni: mostmár lezárom ezt a kapcsolatot, komolyan megkérem hogy többet ne keressen, stb) mert annyira megbánt sokszor. Akkor ezeket elég komolyan gondolom, de valahogy másnap már sosem vagyok mérges és olyan, mintha elfelejtettem volna az egészet. Ilyenkor velem van a baj? Nem igazán értem meg magam. Szerintetek?


Ja, és még egy kérdés: ha hirtelen felindulásból azt mondom neki, hogy szeretném, hogy békén hagyjon (akkor ezt elég komolyan gondolom, illetve a későbbiekben is számolnk vele), akkor miért nem tud komolyan venni? Ha azt mondom, hogy nem akarok többet vele találkozni, miért nevet ki? Mindig keres ezek ellenére is, és nem tudja megérteni. Szeretem őt egyébként, de az utóbbi időkben rengeteg rossz pillanattal "ajándékozott" meg.


Előre is köszönöm.


2013. aug. 22. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
az,hogy miért nevet ki nyilván abbol adodik,hogy tudja következmény nélkül bánthat meg téged mert másnapra kialszod.
2013. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi innen már csak idö kérdése,hogy szétmenjetek.
2013. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor sem biztos, hogy józanul gondolkodsz, ha a harag helyett a szerelem vakít el.
2013. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miért vagy még vele. Én még valaki totál semlegestől sem viselném el hosszú távon, hogy ilyen érzelmi nyomást rakjon rám, nemhogy attól, akinek az ellazulást kéne jelentsük egymásnak a mindennapi görcsölés után. Ez egy egyéves kérdés, remélem, mára már szakítottatok, ha mégsem, én mielőbb megtenném.
2014. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!