Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek ezek után?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, de már az első hónapban megbántott/megdöbbentett. A barátom és én teljesen véletlenül összefutottunk a városba 2 barátnőmmel. Kb. 20 percig beszélgettünk, aztán elköszöntünk. Azóta az eggyik lánnyal skypol, a másikkal szinte minden nap facebookon beszélget. Tudom, hogy a barátnőimnek az égadta világon semmi szándékai nincsenek a barátommal, mindkettőjüknek van párja. De! és itt jön a de, az eggyik lányhoz elment a hétvégén, egy másik városba. Nekem ezt, mintha csak egy vicc lenne, úgy adta be. Barátnőm ezt csak egy baráti találkozónak tartotta, tudom jól. Csak amikor elmondta nekem a barátom, hogy tényleg elment, összetörtem. Azóta nem tudok teljesen megbízni benne, nagyon sok lány barátja van, de minek kell másnak is csapni a szelet? Ezt elnéztem neki, mert mi van ha tényleg csak barátként ment el, de engem akkor is nagyon zavar. Amikor "számonkértem" csak bocsizott, meg hajtogatta, hogy ,,Tudod, hogy csak téged szeretlek, ne haragudj". Ez csak nekem fura? Én vagyok a féltékeny?
2013. dec. 30. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos. Ne mászkáljon más csajokhoz!
2013. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan első!!
2013. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Teljesen normális ha ezek után nem tudsz teljesen megbízni a barátodban. Én sem tudnék. Lehet, hogy tényleg csak baráti találkozó volt, de nem árt utána nézni. Beszéljétek meg higgadtan. Mondd meg neki, hogy ez neked rosszul esett és többet ne csináljon ilyet. A sok lány baráttól szerintem nem kell tartani. Próbáld meg elfogadni, nehéz lesz, de próbáld meg!
2013. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2013. dec. 30. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!