Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom azt mondta, hogy legyünk kevesebbet együtt?

Figyelt kérdés
A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, egy iskolába járunk. Ezalatt az idő alatt többször is emlegette, hogy találkozzunk kevesebbet. Suliban kb. 2-3 órát látjuk egymást, mivel közös "órarendet" csinálunk mindig. Külön vagyunk, tehát nem egy albiban lakunk. Miután előkeveredünk óráról, általában még egy órát sétálunk és megy mindenki a dolgára. Hétvégente vagy egymás családjához utazunk vagy külön vagyunk és vagy tanulunk vagy barátokkal találkozunk. Ő nem az a társasági ember, nem szeret menni ide-oda. Soha nem fogyunk ki a beszédtémából, mindig beszélünk. Amikor nem vagyunk együtt, mindig facebookon beszélgetünk. Mivel sokszor mondta, hogy túl sokat vagyunk együtt, mondtam neki, hogy csak este beszéljünk, de ő azt mondta, ha ezt megteszem, szakít velem. Mondogatom, hogy amikor nem vagyunk együtt, menjen ki a barátaihoz, de sokszor nincs kedve. Amikor együtt vagyunk, nem látszik rajta, hogy unatkozna, mindig jól érezzük magunkat. Természetesen most szünet van és így kevesebbet fogunk találkozni, tanulunk a vizsgákra. Amikor utoljára mentem hozzá, nem volt kíváncsi se rá, hogy mikor indulok. Aznap se kérdezte meg, én hoztam fel neki... Megkérdeztem mi lesz akkor, ha összeköltözünk és sokat fogjuk látni egymást? Erre az volt a válasza, hogy az teljesen más. Nem értettem, hiszen ha már most "elege" van belőlem, mi lesz akkor? Én látni szeretném, de ő kevesebb találkozást akar. Különbözőek az igényeink. Nem szeretném "megfolyatni" sem, tudom, hogy nem egészséges egymás nyakán lógni sem. Nekünk kimaradt párkapcsolatunkból a kezdeti fellángolás, hogy minden percen együtt akarunk lenni.... akkor ő a 2 hétre is legyintett, hogy ugyan, semmi gáz, majd egyszer találkozunk. De ez már elmúlt. Tudom, hogy az lenne a megoldás, hogy több teret adjak neki, de ha én nekem az úgy jó, hogy ennyit találkozunk, akkor biztos létezik még rajtam kívül ilyen ember, hogy ennyit szeretne találkozni a párjával, szóval nem hiszem, hogy ez abnormális dolog lenne... Mit csináljak? :S

2013. dec. 30. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne haragudj de ilyen férfiakat hanyagolj...de komolyan mondom...normálisan meg kéne változnia legalább látszatra a te kedvedért...
2013. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hjaj elfelejtettem odaírni: 23/L 24/F :)
2013. dec. 31. 00:02
 3/12 Költőnő? ***** válasza:
hát igen. mi lesz később?
2013. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez összevisszaság amit írsz.


Napi 3-4 óra intenzív tali bőven elég (értem ez alatt azt, hogy ez a "hasznos" időtöltés, azaz tudtok beszélgetni stb.)


Ezután már ninsz szükség esti mesékre.


Együttlakást meg ne keverd ide mert az tényleg más.

2013. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja elfelejtettem oda írni, valószínűleg egyébként meg unt téged, ismerős mert én is untam már rá hasonló módon sajnos lányra, ami egy ku,rva rossz dolog sajnos... első voltam
2013. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3-4 órát bent vagyunk együtt suliban, órán, tehát nem beszélgetünk, nem egymásra figyelünk... természetesen szünetekben igen.. :)
2013. dec. 31. 00:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha összeköltözünk, többet leszünk együtt. Akkor miért ne keverném bele? Hiszen ez a fő probléma!
2013. dec. 31. 00:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Az hogy többet legyetek együtt az egész más, mintha az lenne az otthonotok. Ne keverd bele.


Te úgy akarsz most együtt lenni vele, hogy veled kelljen törődnie. Ha együtt éltek, ő dolgozni fog 8 órában (legalább), majd hagy időt erre-arra és kb 2-3 órát lesz veled.


Együtt költözésnél nem azért költöztök össze, hogy napi 24 ben együtt legyetek, lehet lesz olyan nap, sőt biztos, amikor örültök hogy törödhettek a másikkal.


Te kevered az egészet neharagudj. Te most azt kívánod, miért nem vagytok együtt többet.


Az együttköltözés meg nem jelenti azt, hogy ott egymással is törődtök többet mint eddig.


Ez olyan mintha találkoznátok mondjuk minden nap +1 órát, de akkor nem beszélgettek, csak ott vagytok egymás mellett, ő gépezik te pedig olvasol. Nem tudom mennyire sugallja az "együttköltözés" fogalmát.

2013. dec. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Következő évben szeretnénk összeköltözni suli mellett, tehát nem fogunk dolgozni és nem lesz túl sok óránk, maximum 3-4, mivel ez lesz az utolsó évünk...
2013. dec. 31. 01:04
 10/12 A kérdező kommentje:
Pluszba nem értem miért kell fennakadni az összeköltözésen, amikor nem is ez volt a kérdés... hanem az, hogy az összeköltözésen kívül neki miért probléma az, ha annyit találkozunk?
2013. dec. 31. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!