Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lada 2107 kérdése:

Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves gimnazista fiú vagyok. Egy évvel ezelőtt ilyenkor 96 kg voltam,és elég szar stílusom volt. Mégis,volt egy-két lány,akivel jóban voltam,meg volt alakulóban is egy. Nyaralás közben nagyon elkeseredtem amikor láttam magamat tükrökben,vagy ablakokban,hogy hiába húztam be a hasam,láttam,hogy lóg a háj. Szeptember óta,fogyózok,és van igencsak szép eredmény is,leadtam 15-16 kilót. De a csajok terén megváltozott a helyzet. Nem azt mondom,mostmár rám sem néznek,mert eggyel nagyon jóban vagyok,de nem tudok felszedni senkit. Az akivel még év elején alakult egyik pillanatról a másikra törölt az élétéből,pedig nem csináltam semmit. Egy másikkal hiába beszélgettem,mostmár nem válaszol az üzenetemre....

A kérdés igazából az lenne,hogy nem fordítva kéne lennie az egésznek? Tehát ha híztam volna,akkor nem tudnék összeszedni egy csajt. De három hónapja folyamatosan fogyok,valamiféle stílusom is lett,és mégsincs senki....


2013. dec. 31. 08:52
 1/4 kendrazoltan ***** válasza:
Mert a fogyásod előtt az a "mackós, cuki, BARÁTNAK NAGYON JÓ fiú" voltál, most pedig átmenet vagy a lehetséges "préda" és az előbb említett kategória között, akit sokan nem tudnak megfelelően pozícionálni...
2013. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik legjobb haverom is ezt mondta,és tényleg lehet benne valami....
2013. dec. 31. 09:32
 3/4 kendrazoltan ***** válasza:
Ez akkor fog kiderülni, ha a változtatást tovább viszed és ha akkor egyre népszerűbb leszel, akkor ez tényként kezelhető... ;)
2013. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,úgy lesz ;-)
2013. dec. 31. 12:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!