Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek abban, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy vannak emberek, akiket egymásnak szánt a sors, csak rossz helyen és rossz időben találkoztak, de később lehet, hogy együtt élik le az életüket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nem valószinü.Sajnos a valóság más.Én már találkoztam olyan személlyel és ... fel kellett ébredjek álmomból.
2011. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzás, h. hiszek,de ismerek oylanokat akik fiatal koruk óta együtt vannak és nagyon szeretik egymást és van olyan is akik egyáltalán nemveszekednek,mert midnent meg tudnak beszélni,sőt teljesn egyet értenek mindenben,szóval még okuk sem lenne a veszekedésre.Mindketten támogatják egymást és segítenek mindenben a másiknak.Ritka,de van ilyen.Az én tapasztalatom, h. nekem sok olyan barátom volt,akikkel többször összehozott a sors,(volt h. akkor nem is figyletünk fel egymásra),de évekkel később összejöttünk és akkor derült ki, h. kb.5-10 évvel ezelött ugyan ott voltunk mindketten azon a helyen, vagy közös ismerős, vagy élmény stb.Csak akkor nem vettük észre egymást,vagy nem keltettük fel egymás figyelmét.
2011. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én remélem,hogy létezik ilyen.

A barátommal 2 és fél év után mszakítottunk pénteken,és tudom,hogy ha később találkoztunk volna,akkor ez a kapcsolat működőképes lett volna.


De 12 év korkülönbség most még sok volt ezek szerint.

Talán,ha pár év múlva újra egymásra találnák,már én is jobban tudnám kezelni a helyzeteket,tapasztalatot is szereznék.


Engem is még az éltet,hogy hátha valahogy még összehoz minket az élet :-)


Sovány vigasz,de most úgy érzem,nem tudok rajta túllépni. (Első szerelem volt)


19/L

2011. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sorsügynökség?
2011. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez miért is nem ezotéria?
2011. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az első szerelmet nehéz elfelejteni,sőt..szinte lehetetlen..sokszor hittem azt hogy szerelmes vagyok,de ez addig tartott még meg nem ismertem azt a fiút akiről azt hittem hogy ő az igazi:s de sajnos rájöttünk nem illünk egymáshoz): de most kibékültünk,beszélő viszonyba vagyunk.mert félév van mögöttünk,sok mindenen mentünk keresztül,ő már csajozik,de én még nem tudok pasizni,nem is szeretnék,legalább is egy darabig,reménykedek hátha lesz valami csoda...rosszkor rossz helyen...hát....azt a sors dönti eldönti,de amíg van remény minden lehetséges;) ok nélkül semmi nem történhet...az hogy hiszeke benne?igen,mert volt olyan hogy kétszer került az utamba egy fiú akit szerettem...szóval sok minden előfordulhat,főleg ha mindketten akarjátok!
2011. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretném azt hinni h ez lehetséges. Van egy fiú akivel odavagyunk egymásért már vagy egy éve, de túl nagy a távolság köztünk, így nem jöttünk össze, mert a távolság csak fájdalmat szülne. Én hiszek abban h évek múlva egy helyre sodor minket a szél, akár tudatosan, és akkor végre együtt lehetünk:) 20/L
2011. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

létezik ilyen...

velem így volt és most is úgy érzem hogy visszakerülök hozzá...bár én hagytam el, a múlt dolgai miatt...


interneten ismertem meg, és olyan mint én... az eslő találkozás előtt nem éreztem izgalmat mint más ilyennnél. Olyan volt, mintha csak ezer évig nélkülöznöm kellett volna. A buszról leszállva a nyakába ugrottam. Mint a filmekben. Aztán kísérteni kezdett a múlt, s ő úgy próbált engem védeni, hogy meggyűlöltette magát, amit sikerült is, így más karjaiba futottam, de most a másikat nem akarom megbántani, így maradok vele, meglátom hogy alakul, de érzem hogy csak vonzalom az egész, itt nem lesz szerelem....

Az előző szeret. Még mindig. Látni akar, de én egyelőre nem akarom, de tudom hogy neki szánt a sors, én ebben hiszek. Kértem hogy adjunk időt magunknak, bele is ment mert szeret

2011. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, azóta újra együtt vagyunk :)
2011. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 DarkChii ***** válasza:
100%
Persze hogy vannak. De igazából a rossz idő és hely mindig jelez valamit, és általában azt, hogy még mindkettőtöknek tanulnia kell valamit az élettől, mielőtt egymáséi lehetnétek. Járj nyitott szemmel, ne ő járjon állandóan a fejedben, bár tudom, hogy nehéz! Éld az életed, ismerd meg magad, közeledj az emberekhez, és talán - de csak talán - egyszer megint azzal lehetsz, akivel most szeretnél...
2012. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!