Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyedülálló vagy, szerinted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyedülálló vagy, szerinted mi az oka?

Figyelt kérdés
Nem jársz el otthonról, jobban élvezed az egyéjszakás kalandokat, stb,?
2013. dec. 31. 17:55
1 2 3 4
 11/33 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem járok el itthonról és nem tudok megbízni az emberekben.
2013. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
60%
nem szeretem ha mások okosabbak nálam :))
2013. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiányos vagyok. Szeretek eljárogatni esténként ide-oda, szeretek új embereket megismerni, de amint csajt kéne leszólítani, berezelek.

Pedig alapból egy beszédes típus vagyok, mindig a belsőm szerették eddig az exeim.


27/F

2013. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
63%
az az oka hogy már annyi visszautasítást kaptam hogy elment a kedvem az egésztől
2013. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Inverz Tűz ***** válasza:
100%
Túl keveset próbálkozom. Kihagyom vagy nem veszem észre időben a lehetőséget.
2013. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
68%

túl önző vagyok,hiú,egocentrikus,hímsoviniszta :D magam mellett nem tudok szerintem másnak helyet biztosítani.

pedig én jól nézek ki.

22f

2013. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

- túl átlagos vagyok

- emiatt önbizalomhiányom van

- nincsenek barátaim, így el sem járok sehová

- nincs pénzem magamra sem, nemhogy másra

2013. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

eddig nem voltam elég ügyes, bár eljárok itthonról. az egyéjszakás kaland meg nem egyeztethető össze az elveimmel.

de majd 2014-ben ügyesebb leszek :)

2013. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Nem igazán járok el olyan helyekre ahol ismerkedni lehetne, pedig sok barátom van, de valahogy egyik sem ilyen bulizós típus. Ettől függetlenül pedig marhára önbizalom hiányos vagyok, pedig minimum átlagosan nézek ki.
2013. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 LeftBehind ***** válasza:
Mivel már rengetegszer próbálkoztam,csak arra tudok gondolni hogy egyszerűen nem tudok közös nevezőre jutni az emberekkel,haverokkal is csak nagyon ritkán de a csajok....na az katasztrófa. Nincs közös téma,engem a mindennapok eseményei hagynak teljesen hidegen,amit én tartok érdekesnek az meg mindenki mást. Eddig összesen egy lány volt akibe tényleg kicsit beleszerettem,de a poén kedvéért ő nem érezte ugyanezt felém.
2013. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!