Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jön be nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be nektek egy aranyos, csendes, félénk, szolid, visszahúzódó, okos lány? Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 19:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Minden álmom.
2013. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Egy ilyennel bármikor összejönnék,ha ismerném. :)
2013. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Azta :O Nem hiszek a szememnek :) Én is ilyesmi vagyok sajnos :( és szerintem nekem nem lesz barátom mert ilyen vagyok :(
2013. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, hogy a pasiknak pont ilyen lány jön be. De úgy vettem ilyen lány nagyon kevés, mert a mai nők szerintem nagyszájúak, erős akaratúak, van egojuk, önérzetük stb
2013. dec. 31. 20:04
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen lány vagyok.

És sztem álszentek akik ide írnak, hiszen a nagyszájú, nagydumás, r*bis csajok a népszerűek. Nekik jut minden ujjukra pasi, nem az ilyeneknek mint én vagyok.

Előbb választják a platinaszőke műhajú lányokat mint az átlagosokat.

2013. dec. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Csak az jön be:)
2013. dec. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Bejönne, de ez a külsőn is múlik. Vagy nem is a külsőn, hanem a kisugárzáson. Alapvetően ilyen lányt keresek több éve.
2013. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Lefogadom, gyakorin van az összes pasi, akinek bejönnek az ilyen típusú lányok... :D mert élőben engem még egy sem talált meg (nem, nem kérek privit!). Amúgy fiúk, vannak ilyen lányok, csak mivel ők csendesek, nem elég feltűnőek. És igen, talán nem annyira szépek, mint a "hangos" csajok.
2013. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejönnek az ilyen lányok. Alapjául véve én is ilyen vagyok és pont az ilyen lányok társaságát keresem, csak reménytelenül :(
2013. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Egyik lánynak sincs "egoja". Mind önértékelési gondokkal küszködik. A mai világban ez az általános sztenderd. Nem megyek bele miért, de így van. Sajnos vagy nem sajnos.

És, szerintem aki félénk az szolid és visszahúzódó is általában. Továbbá minden lány aranyos, amelyik tud mosolyogni. Az okosság pedig relatív. Mindenkinek van esze valamihez.

2013. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!