Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jön be nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be nektek egy aranyos, csendes, félénk, szolid, visszahúzódó, okos lány? Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 19:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos túl sok ilyen lánynak akartam már esélyt adni arra, hogy legalább megismerkedjünk. Nem érdekeltek volna a problémáik, bár volt köztük súlyosan önbizalomhiányos, kevésbé szép, kevésbé intelligens, de egyrészt én se vagyok nagy was ist das, másrészt meg úgy gondolom, hogy mindenki megérdemli azt, hogy megismerjük - vagy legalábbis megpróbáljuk. Nem tudom összeszámolni, hogy pl. csak ezen az oldalon hány ilyen lánnyal próbáltam kommunikálni, de a többség lelépett. Azt tapasztaltam, hogy sokszor irreálisan magasak az elvárásaik, miközben azért gyakran ők se olyan nagy számok, bár ezt képzelik magukról, és azt hiszik, hogy ha elbújnak egy sarokban, és meg se szólalnak, akkor majd csak úgy betoppan hozzájuk a 10/10-es álompasi, mert hogy a többség bizony nem adja alább. Úgyhogy én elég sokat csalódtam az ilyen "aranyos, kedves jókislányokban", sajnálom.
2013. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Szerintem az ilyen lány cuki. Nem Floraról beszélsz? :D
2014. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a fajta jön be.
2014. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 KingofLioness válasza:
Úgy nézem egyre többen vagyunk akik ilyen lányokkal élnénk a legszívesebben.Hosszú távon az ilyen lányok a nyerőek.De vigyázz, mert sok egoista is az ilyen prédára ugrik, azt jön a totálkár. 22/f
2014. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!