Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a tapasztalatok, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok, milyen ha ujra osszejosz az exeddel?

Figyelt kérdés
Abba a szerencsetlen helyzetbe kerultem, hogy kiderult, hogy a baratnom megcsalt. Nem dugott felre, csak osszenyalt valakivel. Ami a legrosszabb, hogy vegig hazudott rola, ereztem, hogy valami nincs rendben ezert olyan kerdeseket raktam fel amikbol ez kiderulne de vegig tagadta vegul egy kis alkohol hatasara vegul bevallotta, vagyis inkabb en szedtem ki belole. Na de mind1, mar tobb mint 2 eve egyutt vagyunk es megszeretnek bocsajtani neki, de nem tudom, hogy ezutan mire szamitsak, lehet egy ilyen utan meg bizni a masikba?
2014. jan. 1. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan érzés, mint amikor kétszer belelépsz ugyanabba a.
2014. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem ment el az eszem, és nem próbáltam ki...
2014. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy beválik vagy nem... a többségnek utóbbi
2014. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
olyan mint a töltött káposzta...kihült de felmelegítve már nem olyan mint frissen!!
2014. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!