Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tényleg egyáltalán nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg egyáltalán nincs okom a féltékenykedésre, akkor hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Még attól is borzalmasan féltékeny leszek, hogyha egy fiút jelöl vissza Facebookon. Hogyan tudnék megszabdulni ettől a kínzó érzéstől?
2014. jan. 1. 21:59
 1/6 Paulik Áron ***** válasza:
Kezdj el bízni benne. Képzeld el, hogy nem azért áll szóba más srácokkal, mert meg akar csalni, hanem mert ő is egy normális ember, aki több másikkal tart kapcsolatot. Ha nem bízol benne, semmi értelme hogy vele legyél, sőt tőle sem várhatod el, hogy bízzon benned. És milyen párkapcsolat már ez? Igen, szar. Szóval ajándékozd meg a bizalmaddal, meglátod, örülni fog neki.
2014. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Önbizalmadon próbálj meg dolgozni,hiszen abból ered ez a típusú féltékenység. Nem sportolsz? Sportolj! Vegyél magadnak olyan ruhát,ami igazán tetszik,és tényleg jól áll. Változtass a hajadon. Növessz szakállat,vagy változtass a fazonján. Kezdj el gondolkozni azon,hogy mitől lehetne több az önbizalmad,és tegyél érte. Hajrá :)

Egyébként,ha féltékeny vagy,próbáld meg nem kimutatni a barátnődnek,mert hosszú távon nagyon megterhelő a másik számára,és egyszerűen megunja,megfogod fojtani,és szabadulni akar.

2014. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ó, nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, nagyon hasznosak voltak!!! ^^
2014. jan. 1. 22:39
 4/6 A kérdező kommentje:

De komolyan nincs rá okom, hogy féltékeny legyek, mert csodálatos kapcsolat van köztünk (lelki/testi), csak én vagyok hülye. :(

De megpróbálok változtatni az érzéseimen!

2014. jan. 1. 22:40
 5/6 Paulik Áron ***** válasza:

Ezt vedd komolyan, mert látok én is olyan kapcsolatot, ami fantasztikus lehetne, de a féltékenység félig megöli. Annyira nem érdemes, engedd el a dolgot :)

#1 voltam

2014. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól van, nagyon szépen köszönöm, hogy figyelmeztettél!!! Már változtattam is! Nem kapom fel a vizet. :(
2014. jan. 1. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!